Sephrio

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  56
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Sephrio

 • Ranga
  Robotnik
 1. jakie to ma wymagania sprzętowe? bo nie wiem czy na moim złomie to pójdzie ;D ps. forum sie wam psuje, komentarza nie mogłem dodać ;/
 2. Pierwsze było jajko, przeca to prosta odpowiedź, kiedyś wszystko jak powstawało to pierw było dzieckiem, potem stare se zostało. Pierw była jaskiniokura, potem dinokura, a teraz jes kura - ostatni etap ewolucji - już nic nowego nie będzie.
 3. Sephrio

  Nabór na Moderatorów - Wyniki!

  Nie znam żadnego z nich , to dobrze ;p ?
 4. Sephrio

  Nabór na Moderatorów forum gram.pl

  Mody pewnie mają swoją blacklistę i nie każdy ma jakaś szansę :P
 5. Sephrio

  Konsulat ekipy gram.pl - redakcja

  Nie znam gościa :P , Ja jak zgłaszałem stronę do kolektywu i później rozmawiałem tylko z Piotrem Szyfterem (lub jakoś tak). Więc pan Ogrodnik (fajne nazwisko) jest dla mnie kimś nowym w tej sprawie :). >Po co otwierać kolejną dyskusję No okey nie kontynuuje jej, dzięki za info. Teraz zasnę w spokoju ;D
 6. Sephrio

  Konsulat ekipy gram.pl - redakcja

  Okey początkowo nie kliknąłem pierwszej strony i nie zauważyłem wpisu, sugerowałem się tylko działem do którego mnie skierowałeś :P Mielu niech się gramem zajmię tak jak zajmował do tej pory, po co mu więcej roboty. Ja rozumiem że naczelny dba o dobre imię gram.pl i ewentualnie może się tym kolektywem zająć, ale to problemu nie naprawia jakim jest niedobór pracowników, czy chętnych na te stanowisko. Jak tam Mielu nie ma nikogo to mogę zostać Konsulem Kolektywu :)
 7. Sephrio

  Konsulat ekipy gram.pl - redakcja

  Mnie interesuje tylko kto jest za to odpowiedzialny, nie działające linki niech sobie takie zostaną jak chcą. Linki są tylko dodatkiem do pytania głównego. Sam jakoś pół tora roku temu też miałem stronę w kolektywie, ale gdy odszedł stary CM straciłem dostęp do strony, nie mogłem się zalogować. Jako że miałem mało contentu, to przemyślałem czy to w ogóle ma jakiś sens. I nie pisałem już do gramu, że coś mi nie działa poddałem się. Odejście tamtego CMa spowodowało pewne zamieszanie, z powodu braku info kto nowy się tym zajmię. Nawet teraz nie bardzo wiedzą, sam red nacz stara się wyjść z problemu z głową i prosi do pisanie do niego, ale to nie tłumaczy kto jest odpowiedzialny za to. Bo red nacz napewno nie, taki ktoś ma inne zadania.
 8. Sephrio

  Konsulat ekipy gram.pl - redakcja

  Kto się teraz zajimuje kolektywem? Część linków jest nieaktywna, czy to z powodu że strony są tymczasowo nieaktywne, czy dlatego że są nieaktywne na zawsze? linki nie działające w kolektywie: http://afterfall.gram.pl/ http://aoc.gram.pl/ http://aion.gram.pl/ http://bg2.gram.pl/ http://coh.gram.pl/ http://www.dragon-age.com.pl/ - tu nie można wejść bez hasła to tak można? http://fable.gram.pl/ http://gta.gram.pl/ http://coop.gram.pl/ http://guildwars.gram.pl/ http://indie.gram.pl/ http://kaneandlynch.gram.pl/ http://lineage2.gram.pl/ http://maxpayne.gram.pl/news.php http://mgs.gram.pl/ http://nfsplanet.gram.pl/ http://www.paradise-lost.gram.pl/ http://princeofpersia.gram.pl/ http://pwn3d.gram.pl/ http://risen.gram.pl/ http://starcraft2.gram.pl/ http://tdu.gram.pl/ http://uprising44.gram.pl/ http://wic.gram.pl/ Po co trzymać odnośniki do stron, które nie działają?
 9. > W sumie to cieszę się, że sezon ogórkowy powoli zmierza ku końcowi. Za dużo ogórków to > też nie zdrowo, a niekiedy trzeba wszamać także pomidorka ;) W takim razie muszę napisać do zadymka byśmy razem przygotowali jakiś przepis na keczup ;D
 10. "gra niezależna prosto z Polski" tylko że twórca nie zrobił gry po polsku, bo się nie opłaca. Powiedział to w wywiadzie na jakiejś stronie.
 11. Dziś akapit, juitro okładka, a pojutrze cały świat :) Ja tam dalej myślę co by tu napisać, rozumiem do niedzieli mam czas?
 12. W poniedziałek ? 9 czerwca? ;D Ktoś ładnie namieszał w waszych statach ;D