RitzierComic

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  153
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O RitzierComic

 • Ranga
  Przodownik
 1. > > Jeżeli by go przyćmił to znaczy, że był gówniany. > Czyli w porównaniu do gier sprzęt pomagający chorym ludziom normalnie żyć jest gówniany? http://overwatchapp.com/ nie wiem co ta aplikacja firmy Innovis Labs ma wspólnego z pomaganiem chorym ludziom ale OK.
 2. RitzierComic

  Magic: The Gathering 2015 zapowiedziane

  > Ciekawe jak będzie wyglądać to wszystko. Tak jak co roku ;P
 3. > Swoją drogą, jak jest graczów po angielsku ? playaz?
 4. Angielskie słowo "economy" tłumaczymy na polski jako "gospodarka"! Ekonomia, czyli nauka to "economics". Zdanie: "Ekonomia była dla nas zbyt niekorzystna" nie ma sensu w języku polskim.
 5. RitzierComic

  Titanfall także będzie wymagać Origin

  > Co za zaskoczenie! > > Przecież od powstania Origina EA wydaje tam wszystkie swoje gry, czemu miałoby być inaczej > z Titanfallem? Dokładnie. Przecież to oczywista oczywistość była od samego początku.
 6. Tyle czasu i jeszcze tytuł nie poprawiony? I wam jeszcze za to płacą? Ten serwis to totalna porażka. Ja wysiadam.
 7. > ta gra została oficjalnie wydana. ... w wersji alfa.
 8. >pytanie AL/SI myśli o owcach? nie powinno być: czy śni o mechanicznych owcach?
 9. > No fajne fajne. Tylko te postacie takie trochę... pedalskie :D Szczególnie ten włochaty > ludzik i lalka. tak, nie ma nic bardziej pedalskiego niz animowane dziewczyny.
 10. > > NICI Z ZAPOWIEDZI ;/ > Jakieś źródło, czy po prostu nieznajomość stref czasowych? I co? Było się wymądrzać?
 11. A wystarczyło nazwać konsolę Wii2. Ile sloganów mogliby z tego ulozyć.
 12. A kiedy można się spodziewać deugiego odcinka the Wolf Among Us?
 13. > Oby tylko kosztem kinecta nie spaprali sterowania normalnymi kontrolerami takimi jak > mysz i klawa czy pad. Myszą i klawą to już w W2 się raczej średnio grało, gra była typowo pod pada zrobiona więc tym razem też pewnie na padzie będzie najlepiej.
 14. To może jeszcze niedługo dodadzą opcję wyłączenia powiadomień od grup.
 15. > Hmm... no ok, gry to specyficzne medium i wiele ich elementów ma na celu zachęcanie gracza > do biegania w tę i nazad, co niekoniecznie nadaje się do pokazania w kinie. Ale to nie > powinno mieć wpływu. Jeśli robi się ekranizację książki, to aktorzy zwykle czytają ją, > skupiając na bohaterze, którego będą grali. Próbują zrozumieć go, jego sposób myślenia, > pobudki itd, żeby grać z przekonaniem, faktycznie wcielając się w postać, a nie próbując > ją naśladować na podstawie kilku uwag scenarzysty. > Tak przynajmniej zachowują się profesjonaliści. Jeśli gość przedstawia się słowami "nie > wiem co to gry wideo hahahaha", to wysyła jednoznaczny sygnał - jestem ignorantem, mam > gdzieś o co w tym wszystkim chodzi i bardzo mnie to cieszy. Tak, bo zagranie postaci z serii AC to dla niego będzie największe wyzwanie w karierze. Na pewno nigdy wcześniej w swojej karierze nie grał równie skomplikowanego bohatera.