Dimzard

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dimzard

 • Ranga
  Obywatel
 1. Z początku dość emocjonalnie się ucieszyłem ale jednak szału nie widać w tym filmiku , ciekaw jestem jak się spiszę ten remaster w porównaniu np do CEPa
 2. Po wyborze kampanii , nie ma opcji startu z krasnoludzkim lordem , powiedzcie proszę czy da się takowych lordów/ bohaterów / armie w czasie późniejszym odblokować lub nająć? Czy utrzymując sojusznicze stosunki z krasnoludami będę miał możliwość kierowania w jakiś sposób ich armiami? Przez naście lat gry pnp w młotka ed1 nie ukrywam iż najbardziej to właśnie kraśni przypadli mi do gustu.
 3. Czy wiadomo ile zżera netu takie granie np przez godzinę?
 4. Czy wie ktoś ile netu zżera takie granie np przez godzinę?
 5. W diessa plateau na mapie miedzy napisem spider nest cavern a flame temple tombs jest skill point ktoś wie jak się tam dostać?
 6. Jak ktoś by ogarnął dobre gw2 mapy normalne lub interaktywne niech da znać lub wklei link bym był bardzo wdzięczny. Z góry bardzooo dziękuje.
 7. Może lekko rozpisze Doświadczenie GW1, wow, warhamer , różne przeglądarkowe mmo, drakensang, lotr, mythos. To co trójmiasto i okolice może jakiś mały zlocik?
 8. Co by sie nie rozpisywać bo kto by to czytał Robert lat 27 Nick w grze Dimzard Pochodzę w trójmiasta/ Gdyni interesuje sie fantastyką i rpgami.
 9. To może by tak po krótce opisać się co by wiedzieć z kim się gra?
 10. Poproszę o przyjęcie do Gildii nick Dimzard
 11. Ciekawe jakie będą zasady przyjęć.
 12. Swojego pomysłu nie mam choć przychylam sie do propozycji prostej nazwy w stylu Gram4fun, gramowicze, gram.pl, gramwars guild gram . Fajnie by było gdyby nazwe gram zawierała w nazwie.
 13. Zalogować może i się dało ale nie mogę przenieść się na serv BlacTide