Nortic

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  173
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Nortic

 • Ranga
  Przodownik
 1. Wygląda drętwo i brzydko, nawet oryginalna twierdza krzyżowiec jest jak dla mnie przyjemniejsza dla oka. Choć może jednak będzie jakaś radość z rozgrywki.
 2. Hapetrain jest na tyle ogromny że dościga half life 3 (przynajmniej w polsce), mam nadzieje że go nie wykoleją :d
 3. > To zrób lepszą grę. Czy to ten słynny gramowicz debil?
 4. > Jakby co, to 50 mega ściągną i gotowe. Oooodrin! 28, 22 mega zagłady zostały zgubione gdzieś po drodze :>
 5. Must Have. Ale niech dodadzą ten fajny filmgrain z jedynki, plox.
 6. Ale mam nadzieje na remake West London, Moon Base oraz Chemical Labs bo te mapy są naprawdę świetne :D
 7. > czy nawet Medieval 2! Medieval 2 to mimo wszystkich jego problemów jedna z najlepszych odsłon serii, tak więc nie rozumiem tego "czy nawet". A w sprawie Rome 2 to faktycznie, mogło być lepiej ale nie jest źle. Ja osobiście mam więcej godzin w Rome 2 niż w empire + shogun 2 razem wzięte i nie uważam tego za czas stracony (no może oprócz 5h na loading screeny, ale od niedawna naprawdę szybko się ładuje).
 8. > Screen średniawo? Jedynka grywalnością powala 95% shooterów, a wygląda kiepsko Jedynka nie wygląda źle. Chodziło mi tutaj raczej o sam "klimat" screena.
 9. Must Have. Tylko screen wygląda trochę średniawo.
 10. > Za spektakularność nazwy (Wezwanie do broni: Zaawansowanie walczący w wojnach) ktoś powinien > oberwać, szczególnie po tym, jak wszyscy już wcześniej wyśmialiśmy tytuł MoH: Warfighter. > > > *Edit* > A nie, chwila, gra to Advanced Warfare. Okej, nie jest źle, nie jest źle, ale przez chwilę > sprawa mnie przeraziła. I tak "Wezwanie do (służby/obowiązku/broni): Zaawansowana Wojna" jest przerażającym tytułem.
 11. Hmm... pomimo iż nie lubię Call of duty o tyle na polach bitew 1 wojny światowej bym poszalał :>
 12. > > Ciekawe czy za romanse w grach BioWare dalej odpowiada ta babka, która jest fanatyczką > > > sagi Zmierzch. > Chodzi o Hepler? Tą, która przyznała się, że w sumie za bardzo nie jest graczem i chciałaby > żeby istniała możliwość pominięcia walk? Jej już w Bioware od długiego czasu nie ma. > > Cóż, przynajmniej dobrze, że nie wszyscy będą bi. To było jednym z największych absurdów > dwójki. wymyślonym właśnie przez Hepler :d
 13. Nortic

  SnipElite debiutuje na Androidach

  Dałbym głowę że gdzieś słyszałem podobny tytuł...