sirJaco

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O sirJaco

 • Ranga
  Robotnik
 1. Witam, w ostatnim czasie nie mogę odpalić stronki gram.pl w przeglądarce firefox pomimo, że od lat działała poprawnie. Otrzymuję błąd: 400 Bad Request Request Header Or Cookie Too Large W chromie wszystko działa. Proszę o jakąś wskazówkę. Dzięki.
 2. sirJaco

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Witam, zostałem odesłany na to forum i mam kilka pytań odnośnie edycji kolekcjonerskiej gry Divinity Grzech Pierworodny. 1. Czy wogóle były realizowane te zamówienia ? 2. Jeśli były to dlaczego nie zrealizowano mojego tylko po prawie miesiącu od daty premiery pracownik sklepu anulował moje zamówienie ? 3. Jeśli nie były to dlaczego nie otrzymałem żadnej informacji na ten temat i nie otrzymałem zwrotu pieniędzy bez zbędnej zwłoki (ponad miesiąc po zapłaceniu) ? 4. Dlaczego w Gram.pl nikt nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile ? 5. Czy lekceważenie klienta będzie teraz nowym modelem biznesowym Gram.pl ? Przykro mi zadawać te wszystkie pytania ale uważam, że zostałem potraktowany w sposób urągający choćby podstawowym standardom obsługi - dokładnie odwrotnie niż Państwa zapewnienia ze strony głównej. Jako długoletni klient Gram.pl jestem wiecej niż bardzo rozczarowany i zniechęcony.
 3. sirJaco

  Nowy sklep gram.pl

  To ja też dołożę historię świadczącą "jak najlepiej" o nowym podejściu do klienta przez Gram.pl Otóż również zamówiłem w preorderze grę Divinity: Grzech Pierworodny w wersji kolekcjonerskiej. Zamówienie złożyłem 30 czerwca z opcją płatności online. Za grę zapłaciłem 2 lipca a 3 lipca dostałem z Gram.pl potwierdzenie otrzymania wpłaty oraz informację, że gra powinna zostać wysłana jeszcze 3 lipca. Czekałem cierpliwie ale obserwując zmieniający się ciagle status, ze gra zostanie wysłana do punktu odbioru w kolejnym terminie w końcu zacząłem się wkurzać, niestety dodzwonienie się do Gram.pl jest niemożliwe z powodu nie odbierania przez nikogo telefonu. Napisałem więc maila nie kryjąc oburzenia i żądając wyjaśnień. Nie przyniosło to żadnego efektu w postaci odpowiedzi oprócz infa z automatu o przyjęciu maila. Ktoś jednak musiał maila przeczytać ponieważ status mojego zamówienia zmienił się na "Anulowane przez pracownika sklepu" - tak po prostu - klient ma pretensje to niech spada na bambus. Reasumując - nie mam gry za którą zapłaciłem, nie zwrócono mi pieniędzy i nie mam żadnego wyjaśnienia sytuacji ani woli współpracy ze strony sklepu, spójrzmy prawdzie w oczy - zostałem oszukany. Pozostaje chyba już tylko podjąc kroki prawne w tej kwesti i zlikwidować konto. Dzieje się nieciekawie a przecież był to dobry sklep :(
 4. Ja jestem nastawiony optymistycznie i przyznam szczerze, że nie rozumiem tego jęczenia "i tak się nie uda" i "po co?". Jeszcze nie wyszedł pierwszy numer a już zdecydowana większość go skreśla, więc się pytam na jakiej podstawie? To trochę tak jak twierdzenie, że się nie cierpi jakiejś potrawy chociaż się jej nigdy nie jadło. Chwała redaktorom powstającego magazynu za to, że chce im się coś zrobić, dajmy im szansę zaprezentowania swojej oferty i dopiero wtedy oceniajmy. Pomijam fakt, że z wieloma tezami z powyższych postów się nie zgadzam, w szczególności tymi stwierdzającymi, że w dobie internetu i mediów elektronicznych media analogowe nie mają racji bytu. Owszem może tak jest dla wielu, może nawet większości ale myślę, że jest również wiele osób takich jak ja, które nadal wolą czytać książki czy też czasopisma papierowe, co nie oznacza iż nie korzystam z elektronicznych. Być może jesteśmy staromodni ale jesteśmy i może to właśnie "my" będziemy targetem nowego Secret Service, a może również zaskoczą tych zatwardziałych technokratów ? Wbrew pozorom prasowy rynek magazynów dla graczy w naszym kraju bardzo się skurczył, mówiąc delikatnie i zawsze z nadzieją i radością witam kolejne próby zróżnicowania jego oferty, nawet jeśli nie kończą się powodzeniem, czego jednak Secret Service nie życzę. Ja na pewno sprawdzę z czym przychodzą do graczy.
 5. Stanąłbym pomiędzy braćmi Witalijem i Władimirem i powiedział "Kliczko, Ty piczko!"
 6. No jasne, że jasna strona mocy, to oczywista oczywistość ;)
 7. Przeznaczenie ma znaczenie - PEGI.
 8. Waleczny Roland Z mieczem dwuręcznym Jakże zabójczym, Choć niezbyt poręcznym Bóg, Honor, Ojczyzna - To ideały, Które przewodnikiem Rolanda wybrały. Umiejętności, siła I zasięg rażenia Saraceńskich championów W tchórzy zamienia. Choć bitwa pod Rancevoux Rolanda zabrała, Jego chwała rycerska Na zawsze została.
 9. Oczekuję po Mythos tylko i aż dobrej zabawy. Czyli jak dla mnie - mnóstwo "rupieci" do zbierania i myszkowania po kątach w celu uzupełniania kolekcji, a co za tym idzie oczekuję również ogromniastego plecaka, który pozwoli na kolekcjonowanie skarbów, bo jakże to tak sprzedawać czy wyrzucać !? My preciousssss !
 10. Witam, Czas mija, nic się nie dzieje, można by wręcz powiedzieć: panuja wstydliwa acz smrodliwa cisza. Ja jestem bardzo spokojnym osobnikiem ale do szewskiej pasji doprowadza mnie jeœli ktoœ mnie ignoruje a Gram.pl osišgnšł prawdziwe mistrzostwo w tym względzie. Nie można się dodzwonić, na maile nie odpowiadajš i forum również olewajš. Znudziło mnie już bezczynne czekanie i zastanawiałem się co można zrobić. Z pomocš przyszła mi sama gra, która wymienia tygodnik "Newsweek" jako patrona medialnego. Ponieważ uważam "Newsweeka" za rzetelny i obiektywny tygodnik, moja propozycja jest taka - napiszmy na adres redakcji: redakcja@newsweek.pl maila o tym jak zostaliœmy potraktowani i z proœbš o nagłoœnienie tej wstydliwej sprawy (każdy z osobna). Kilkaset lub więcej maili w tej samej sprawie nie pozwoli im być obojętnymi. Co prawda nie spodziewam się aby mogło to w jakikolwiek sposób zmienić naszš sytuację ale być może odniesie skutek wychowawczy i będzie ostrzeżeniem dla innych potencjalnych klientów sklepu. Pozdrawiam i wspólczuję wszystkim pogršżonym w bólu oczekiwania (tak ja też cišgle czekam, status : wstrzymane) PS Mój mail już do "Newsweeka" poszedł.
 11. Witam, Do tej pory tylko czytałem i byłem mocno poirytowany, nie mogę jednak dłużej wytrzymać milczenia. Lektura tego wštku uœwiadamia mi tylko boleœnie, że zapłaciłem 200PLN aby stać się mimowolnym błaznem w bardzo miernej tragikomedii, bo tak okreœlam całš sytuację. Nie mam nic przeciwko grze - uważam, że jest œwietna ale reszta............. Ja już sam się z siebie œmieję, bo co mi pozostało ? Osišgnęliœmy punkt patowy - strat nie da się już zniwelować w żaden sposób, "koń jaki jest każdy widzi". Przychodzi mi tylko na myœl pewien cytat "żadne krzyki i płacze nie przekonajš nas, że białe jet białe a czarne jest czarne" ;) Chociaż mam jeden pomysł - Szymon Majewski ostatnio płakał, że nie ma się z czego naœmiewać po zniknięciu Samoobrony i LPRu z sejmu, a tu nadszedł ratunek z CDP - trzeba mu podesłać linka do wštku, będziemy sławni :D Myœlę, że naprawdę pozostał nam tylko œmiech (choćby pusty) - to zdrowsze niż te całe nerwy. Ja swoje wnioski wycišgnšłem. Nadal bedę czekał na resztę mojej EK ale dni przestaję już liczyć i mocno współczuję ludziom, którzy nawet gry jeszcze nie dostali. Pozdrawiam i mimo wszystko życzę pogody ducha.
 12. sirJaco

  Wirtualne Pieniądze

  Witam, ponieważ zazwyczaj ograniczam się do czytania forum i nie komentuję prowadzonych tu dyskusji to chciałbym powiedzieć, że bardzo podoba mi się to co robi firma CD Projekt dla nas, dla graczy, choć z własnego doœwiadczenia wiem, że zdarzajš się firmie potknięcia. Z drugiej strony nie myli się tylko ten kto nic nie robi, czyż nie ? OK, do rzeczy. Chciałbym w tym poœcie zadać pytanie firmir CD Projekt: Czy będš jakieœ nowe pomysły jak wydać wirtualne pienišdze przyznawane za gry ? Jednoczeœnie chciałbym aby forumowicze podawali tu swoje pomysły jak to zrobić. Przyznam szczerze, że choć koncepcja ta jest bardzo atrakcyjna na pierwszy rzut oka to w pewnych przypadkach wydaje sie być po prostu sztukš dla sztuki. Otóż jestem graczem trochę starszym i dzięki pracy moje możliwoœci zakupu gier sš dla mnie zadowalajšce :) W zwišzku z tym, że jestem graczem z powołania hehehe, a polityka wydawnicza CD Projektu mi odpowiada to moja kolekcja tytułów wydanych przez Państwa jest doœć długa. Wišże się z tym również doœć pokaŸna jak myœlę iloœć wirtualnej gotówki, mam w tej chwili ponad 900 wirtualnych złotych i nie jestem w stanie zejœć poniżej 800, a raczej jest tego coraz więcej, bo zazwyczaj kupujšc grę otrzymujemy więcej wirtualnych pieniędzy niż możemy użyć przy jej zakupie. Niestety nic z tym nie mogę zrobić i przyznam, że jest to trochę bezsensowna sytuacja. Stšd moje pytanie i propozycja czy nie można byłoby umożliwić kupowania choćby pewnych gadżetów zwišzanych z grami za te wirtualne pienišdze, aby były one do czegoœ przydatne. Pozdrawiam sirJaco