stempmniaq

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O stempmniaq

 • Ranga
  Obywatel
 1. Panowie jak nie wiecie to się nie wypowiadajcie, mianowicie graczy jest 30 na mapie a to zasadnicza różnica.
 2. IW trochę poniosło z niektórymi rzeczami przedstawionymi w trailerze, czym to jest jednak w porównaniu z Bielefeldem 4 strzelanką w której, niema krwi. WTF!
 3. No moim zdaniem to twórcy Call of duty Ghosts od rzeczywistości i realizmu trochę odstąpili, ale to jest nic w porównaniu do Battlefield-a 4, gdzie postacie w grze nie mają chyba krwi, kosy strzały w głowę i kompletny brak krwi...WTF!
 4. Ale faworyzujecie osobym mające lekkie pióro!
 5. Konsola świetna, cena po przeliczeniu 1675 PLN, miałem w planach sprzedać PS3 i zakupić PS4 ale niestety Sony zrobiło coś co mnie bardzo zniechęciło, atut PS3 darmowa gra w multi bez żadnych abonamentów a w PS4 obowiązkowy PS Plus ma objąć także PS3 i Vitę. Zawsze interesowały mnie konkretne tytuły Cod-y, Battlefield-y i tylko w nie grałem, więc twierdzenie Sony że PS Plus to darmowe gry i usługi, niestety dlamnie to tylko 200 PLN dodatkowych wydatków + cena konsoli + ceny gier. Niech się WALĄ NA RYJ wole sprzedać PS3 i a resztę pieniędzy dołożyć w kompa. Maicrosoft i Xbox One to dno a Sony z PS4 jak dlamnie niestety za nim spada!