Celudor

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Celudor

 • Ranga
  Robotnik
 1. Celudor

  Tydzień z Lineage II - Historia, cz.1

  > ok grindowało..ale 10 lat temu?! po co odgrzewać tak starego kotleta?! Ponieważ jakiś czas temu Innova kupiła prawa do Lineage II i przygotowuje polską wersję.
 2. Fajny artykuł, ale chyba autor zapomniał wspomnieć o profesjach krasnoludzkich:) Ktoś musi klepać te piękne przedmioty dla pozostałych oraz budować golemy:)
 3. szkoda że tej informacji nie podali publicznie w emailu :/ a miałem zamiar wykorzystać ten bonus kod na pre-ordrea NWN2 Maska Zdrajcy
 4. Celudor

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  może napiszesz czego nie ma w zestawie?
 5. Celudor

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Pomarzyć zawsze warto :) Nie 3k ale tylko 2000 szt.
 6. Celudor

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  A do mnie kurier sam dziś zadzwonił o 8:00 z pytaniem czy zastanie mnie w domu czy może do pracy mi paczkę przywieść :) Więc sobie czekam teraz w pracy na Wiedźmina (tzn. kuriera z Wiedźminem ) I tylko nurtuje mnie co zastanę w paczce bo zamówiłem EK i po cichu mam nadzieję, że jednak dostanę pełny zestaw, ale to już niedługo się okaże.
 7. Ale z tego co jest napisane w emailu od gram.pl wynika, że dodatki do EK zostaną wysłane na koszt gram.pl. Mam tylko nadzieje, że z tymi płytami będzie chociaż instrukcja, bo trochę lipnie będzie zaczyna grę na czuja
 8. Ten problem jest związany z brakiem miejsca na dysku na pliki tymczasowe. Zazwyczaj jest to katalog TEMP na dysku C:\, ale rozwiązanie jest banalnie proste:) W panelu sterowania wchodzimy do Właściwości systemu, potem zakładka Zaawansowane, następnie klikamy Zmienne środowiskowe i tutaj zmieniamy wszystkie zmienne TEMP i TMP na katalogi w których chcemy mieć temp:) Ja mam np ustawione te zmienne na E:\temp, ponieważ na dysku E:\ mam około 10 GB wolnego miejsca a na C:\ tylko 400 MB
 9. Celudor

  Gry Komputerowe nr 1-2/2007

  Te kolorowe paski to wyciągi barwne palety CMYK, a o ile dobrze się domyślam to jest zrzut z programu do składania druku w formie jaki idzie do drukarni. Potem strona jest przycinana i tych wydruków barwnych już nie widać.
 10. a ja swoją EK dostałem planowo:) tylko teraz czeka mnie zmiana karty graficznej bo nie mogę grać:(
 11. właśnie dzwoniłem do masterlinka we Wrocławiu i moja paczuszka będzie dziś po 13 u mnie:D Teraz trzeba zrobić porządek na dysku:)
 12. U mnie gra zainstalowała się bez żadnych problemów, klucze oczywiście są na instrukcji, moduły premiowe również odrazu się zainstalowały, ale mam jedno wielkie ALE oficjalny powód opóźnienia wydania DE był spowodowany tym że nie zostały do końca przetłumaczone moduły premiowe: http://www.gram.pl/news.asp?id=2599 A wiec dziś doszła do mnie paczuszka, szybka instalacja i odpaliłem Witch''s Wake i ku memu zdziwieniu...napisy są w niektórych miejscach nieprzetłumaczone co widać na załączonym obrazku. Czy wyjdzie jakiś patch naprawiający te błędy???
 13. >Dlatego też zastanawiam się czy czasem nie olać tej inwestycji Save''y bada jak najbardziej kompatybilne z Diamentową edycja, ale nie odwrotnie. :) Wiec graj smialo :)