nisse

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O nisse

 • Ranga
  Obywatel
 1. Witam. Demo nie zostało dobrze odebrane, jest przewaga negatywnych wypowiedzi nad pozytywnymi. Co na to Nicolas? Czy materiał ukazany w demo to wczesniejsza wersja gry, czy jest to produkt który pójdzie do sprzedaży już bez poprawek?
 2. Bez urazy, ale nazwa kampanii reklamowej to chyba jak pamiętam "MOCNE UDERZENIE". Czy to co pokazaliście do tej pory jest dla Was mocnym uderzeniem. Dla mnie materiały o grze to dobry gameplay co jakiś czas, a Wy daliście jeden nudny na początku i to było wszystko. Zerwaliście umowę z Just A Game a sami reklamujecie Afterfall:insanity tak samo czyli bardzo kiepsko. I chyba nie tylko ja tak sądzę.
 3. Dzięki za odpowiedż. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy CD Projekt planuje jakąś konferencję odnośnie Afterfall:insanity. Jak wiadomo na wrześniowej konferencji zabrakło Afterfall:insanity a więc wypadałoby to nadrobić. Do usłyszenia.
 4. Prezes na facebook pisał , że posiadacie taką ilośc materiałów, że będzięcie musieli przyspieszyć z ich wydawaniem bo zostaną Wam po premierze. To było kilkanaście dni temu. Od tamtej pory to właściwie nie ukazało się nic. Czy mogę otrzymać jakiekolwiek logiczne wytłumaczenie. Czy materiały poświecone grze są, czy ich nie ma, co z Edycją Kolecjonerską, która miała być "odlotowa" i miała być przedstawiona do końca pażdziernika. Do premiery został niecały miesiąc, to chyba bardzo mało czasu.
 5. Niedługo koniec pażdziernika. Co z zapowiadaną "WYPASIONĄ" Edycją Kolekcjonerską Afterfall:insanity?
 6. Zastanawiam się , dlaczego zerwaliście umowę z Just A Game. Tłumaczyliście to tym, że byliście niezadowoleni z tego jak tenże wydawca promował Afterfall:insanity. Dziwię się tej decyzji bo ja nie widzę aby Wasza promocja czymkolwiek się różniła. Miała być aktywna kampania reklamowa, a oprócz jednego nudnego gampleya, ciekawego trailera i akcji z 1 dolarem nie otrzymaliśmy właściwie nic.Zastanawiam się jak chcecie sprzedać Afterfall:insanity jeżeli nie robicie właściwie nic. Dodatkowo wyciągacie ręce po kolejne pieniądze oferując kota w worku. Na Polskich portalach poświęconych grom coraz częście pojawiają się niepochlebne komentarze na Waszą "KAMPANIĘ REKLAMOWĄ". Zamierzacie coś z tym zrobić.