Mattatyah_82

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Mattatyah_82 ostatnio wygrał w dniu: 4 Czerwiec 2019

Mattatyah_82 miał najwięcej polubień!

Reputacja

-2 Słaba

O Mattatyah_82

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mattatyah_82

  Znamy wymagania sprzętowe Quake II RTX

  A na jakiej karcie chciałbyś to odpalić? Chcesz RTX? Bez karty RTX nawet nie ma co podchodzić do efektów z RTX.
 2. Przecież ewidentnie to wynika z gry, a nie z samego urządzenia. Mówiąc w skrócie (i powołując się na zapowiedź ewentualnej aktualizacji) - nie wyrobili się.  Odnośnie przełączania rozdzielczości - w innych grach dziwnym trafem działa. Zelda - 720p -> 900p, Mario Kart 720p -> 1080p. Reasumując da się, wszystko da się. Kwestia przyłożenia się programistów. 
 3. Fajnie wygląda, ale 20 dolarów za dwie godziny grania to jednak spora stawka.
 4. Cena w Polskich sklepach przyprawia o zawrót głowy. Trzeba postawić grubą kreskę i powiedzieć stanowcze nie. Może wtedy dystrybutorzy pójdą po rozum do głowy. Dla porównania na Steam w Rosji edycja standardowa kosztuje 27€. Można? Można. Oczywiście nie ma co liczyć na to, że specjalnie Polakom zaserwują niższą cenę na Steamie, ale jednak wersja pudełkowa z pewnością mogłaby być sprzedawana na bardziej ludzkie, na nasze rodzime warunki, pieniądze.
 5. Mattatyah_82

  Terraria już dostępna na Xbox One

  > Kojarzycie grę FEZ? Mnie marzy się taka terraria, w której można obracać w dowolnym momencie > cały świat. :) Już taka gra w zasadzie istnieje - nazywa się Minecraft :P
 6. Mattatyah_82

  Sleeping Dogs: Definitive Edition - recenzja

  Czy przypadkiem na wersji PC w "klasycznej edycji" nie doszedł po pewnym czasie udostępniony za darmo DLC z teksturami HD? Jeśli tak było (a było na 90%) to czy rozszerzona edycja pod względem grafiki jest przyrównywana do starej z uwzględnieniem tego dodatku?
 7. Mattatyah_82

  Borderlands: The Pre-Sequel! - recenzja

  > a jedna umiejętność aktywna to zdecydowanie za mało jak na action-RPG. Zero taktyki, > zero różnorodności. Nuda, nuda, nuda. Obawiam się, że zdecydowanie zbyt mało grałeś jeśli tak twierdzisz. TVHM, UVHM i zabawa w DLC (w których różnorodności zdecydowanie nie brakuje) z pewnością by zmieniły Twoje zdanie na temat "tylko jednej umiejętności aktywnej" i "zera taktyki". Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia tego czy się lubi w to grać - jak komuś nie podchodzi to trudno żeby się zmuszał :)