Ustroj

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  125
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ustroj

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ustroj

  Fallout 4 - temat ogólny

  Hmm to dziwne, że nie masz takiej rozdziałki do wyboru, jeśli dobrze pamiętam ja miałem nawet 640x480 czy coś koło tego. Zawsze możesz zmienić rozdzielczość w pliku Fallout4Prefs, intrukcja co trzeba pozmieniać(podobno UI się nie skaluje, żeby je wyłączyć (~) i wpisać -tm): bTopMostWindow=1 bMaximizeWindow=1 bBorderless=1 bFull Screen=0 iSize H=XXXX iSize W=YYYY Ewentualnie w tym launcherze co podesłałem można wpisać w opcjach rozdziałkę.
 2. Ustroj

  Fallout 4 - temat ogólny

  Sporo tego jest różnym ludziom różne rzeczy działają. W zależności od tego jaką masz kartę AMD, czy GeForce pomaga zainstalowanie/odinstalowanie najnowszych sterowników. Jak masz win 7 to pomaga zainstalowanie SP któregoś, czasami pomaga przejście na win 10, zmiana trybu zgodności wymuszenie dx11 w dxcpl, ustawienie gry w trybie windowed borderless, dodanie komendy do pref.ini i jeszcze chyba jest kilka opcji. Polecam dogłębną analizę topicku z reddita https://www.reddit.com/r/fo4/comments/3s5ga4/fallout_4_crashes_on_start_up_pc/ Jak nic nie pomoże to instalacja http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/102/? i zabawa na pałe z opcjami i stworzenie profilu. Tu masz post gościa który uruchomił grę dzięki temu launcherowi "I unchecked Enable Intro Video and Enable God Rays Checked High CPU Priority and set the number of cores to use as 2, since that''s how many my computer has. I really hope this helps anyone else having this problem." (Jak zadziała launcher to nie masz 100% pewności że black screen nie wróci wtedy warto znów pobawić się z opcjami i stworzyć kolejny profil)
 3. Ustroj

  Diablo III - temat ogólny

  Sezon według notki blizza zaczyna się o 18 czasu środkowoeurpejskiego. W sumie sezon niczym się nie różni od normalnej rozgrywki, tyle tylko że zaczynasz od totalnego zera :P. Na yt możesz poszukać starter buildów, żeby szybko i przyjemnie farmić te t1 na początek i to w sumie tyle. Quin C ma fajne poradniki na yt na temat tego jaki gear najpierw szukać. Co prawda wszystko jest z perspektywy monka ale jednak schematy pasują do każdej postaci. :)
 4. Ustroj

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Dzięki wszystkim za odpowiedź i porady. :) Support dziś odpisał i okazało się... (famfary) że moje konto zostało zhackowane! Jezusie co oni tam za burdel na kółkach mają to szkoda gadać. Tak czy inaczej muszę odpisać na maila i mi w końcu, (po ponad tygodniu) konto odbanują.
 5. Ustroj

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Klucz kupiłem bezpośrednio z ich strony (podczas trwania promocji 75% miesiąc temu), dostałem mail od noreply@guildwars2.com z cd-keyem i z numerem zamówienia. Napisałem już do nich maila, mam nadzieję że tym razem nie będę musiał czekać tydzień na odpowiedź...
 6. Ustroj

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Czyli kupiłem klucz z ich strony, który pochodzi z nieuczciwych źródeł? No to pięknie...
 7. Ustroj

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Witam ponad tydzień moje konto zzostało zbanowane bez powodu... Dziś dostałem odpowiedz od supportu. Ktoś wie co z tym robić? O co w ogóle im chodzi? Jak dla mnie ten mail wygląda jak automat, do tego nie wiem czy chodzi im o trefny klucz czy niby moja karta miałaby być trefna... Hello Thomasz, The Guild Wars 2 Serial Code used to create your Guild Wars 2 game account was initially purchased from https://buy.guildwars2.com/en/. Through normal purchase reviews, our payment processor discovered that the serial code was acquired through a fraudulent purchase. As a result, the serial code was disabled and the account with which it was associated has been permanently closed. Unfortunately, we will not be able to assist you further with this issue. If you purchased Guild Wars 2 from a third party-that is, an unauthorized seller or reseller, we recommend contacting them to acquire a full refund. We strongly encourage you not to accept a replacement serial code, as we have found such codes generally are fraudulent, as well. If you wish to play Guild Wars 2, please purchase a new retail copy/serial code from an authorized retailer and create a new game account using a new/different e-mail address than that which is associated with your existing account. A list of authorized retailers can be found here: https://www.guildwars2.com/en/retailers . You may also acquire a digital copy of the game through the Guild Wars 2 official website here: https://buy.guildwars2.com/. Regards, Lindsay Guild Wars 2 Support Team
 8. Ustroj

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Artykuł wstawiony 30min przed 1 kwietnia. Myślę, że zbyt wiele prawdy w tym nie ma :P. Wie ktoś może czy będzie można ściągnąć gta 5 ze strony Rockstar, po zarejetrowaniu gry? Wersje pudełkowe są sporo tańsze, jednakże nie posiadam napędu, żeby grę zainstalować z płyty.
 9. Witch Doctor i niski dmg xD? Możesz wkleić jakim buildem grasz ( http://www.heroesfire.com/hots/talent-calculator/nazeebo)? Ogólnie to jest jeden z lepszych specjalistów, samym ultem idzie penty klepać :).
 10. Na fb ruszył giveaway od blizza, tutaj link https://www.facebook.com/heroesofthestorm.eu?sk=app_687470311308897&destination_page_id=496199280478432
 11. Teraz ne jest aż tak op ulti castuje 1s więc można bez problemu dać stuna albo interrupta :P. Moim zdaniem na początku powinieneś ograć herosów z rotacji przynajmniej do 5 poziomu, uzbierać golda i dopiero potem zastanowić się co kupić (warto wziąć pod uwagę, że do rankedów potrzeba 10 bohaterów). Może się okazać, że Reghar na tle innych postaci taki super już nie jest, a ciężko zarobione 7k poszło w błoto.
 12. Znalezione na wowhead, rozmowa z gm: [Eloryllyn]: So these achievements/titles (both Immortal and Undying) were removed with the release of Cataclysm. [Rysie]: so they are 100% unobtainable now? [Eloryllyn]: Any remaining achievements players had were converted to Feats of Strength. [Eloryllyn]: Yes, 100% unobtainable Co ma sens, bo co to za wyzwanie zrobić naxxa teraz bez umierania.
 13. Trashe są cięższe niż bossy. Do tego 39 randomów, co już mówi samo za siebie. Ogólnie polecam znaleźć jakąś grupe na generalu albo przez group findera wtedy występuje małe ryzyko na trafienie na trolli i nieogarów przez których musisz się cofać po piątym bossie na początek instancji bo muszą używać aoe spelli (Firelordy spawnują małe mobki od aoe, które też się rozmnażają od aoe).
 14. Ustroj

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  W takim razie przepraszam za błędne info, tak patrzę teraz po sklepie i to na co zwróciłem uwagę w bestsellerach to był rome, ale część pierwsza.