Durzo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  376
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Durzo

 • Ranga
  Delegat
 1. Zakupiłem nową karte graficzną Ati HD 5450 które ma wyjście DMS-59. Do monitora mam wejscie D-sub 15 przedłużacz 2x d-sub 15. Z tego co wyczytałem jest przejściówka DMS -59 na 2x d-sub 15. Lecz jest ten kabel strasznie krótki i miałbym problemy z podłączeniem go do karty i monitora. Czy jest jakaś inna przejściówka lub jakieś pomysły w jaki sposób dałoby się to zrobić?
 2. Durzo

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Mam 37 lvl i jak narazie to najlepszym mieczem(dmg) jest Teigr. Ma tylko 9 dmg więcej niż mistrzowski miecz szkoły wilka. I jak narazie nie znalazłem lepszych broni od nich. Te miecze są lepsze od wiedźmińskich tylko w early. Potem to wiedźmińskie biją je na głowe :P
 3. Tak właśnie to zauważyłem z 2 pcta.Lecz sterowniki od karty są odinstalowane tak było na moim 2 pc gdy się karta zepsuła. Później sprawdze czy to nie monitor ale nie pasuje mi jedno. Od kiedy monitor wywołuje blue screen, odinstalowanie sterowników grafiki itp.
 4. Witam. Podczas gry w Combat Arms wyskoczył mi blue screen. Po restarcie komputera wyskakuje kolejny blue scree. Na ekranie pojawiają się czerwone paski i z tego co wiem to wina grafiki( miałem tak na 2 kompie) I chciałbym się spytać jaką karte teraz wybrać aby była kompatybilna z moim PC. Cena za karte 200-300zł. Jeśli to zły dział to proszę go przenieść do odpowiedniego:) Specyfikacje kompa to: Operating System: Windows 7 Home Premium 64-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_gdr.150318-1623) Language: Polish (Regional Setting: Polish) System Manufacturer: Acer System Model: Aspire X5810 BIOS: Default System BIOS Processor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 @ 2.70GHz (2 CPUs), ~2.7GHz Memory: 3072MB RAM Available OS Memory: 3072MB RAM Page File: 652MB used, 5487MB available Windows Dir: C:\Windows DirectX Version: DirectX 11 Grafika : AMD Radeon HD 5450
 5. Durzo

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Fakt. Według mnie pad powinien drgać gdy medalion coś wyczuje....Na początku myślałem, że tak jest ale dopiero później zauważyłem że tylko drga gdy pada mi queen co jest bezsensowne.
 6. Durzo

  Rocksmith problem. [ Rozwiązane]

  Już sobie poradziłem z tym.... Wystarczyło grać głośniej za 1 razem... 1 struna poszła ale no cóż :P Dzięki za pomoc :P
 7. Durzo

  Rocksmith problem. [ Rozwiązane]

  Nadal ten sam błąd ; / Napisałem do Ubisoftu ale nadal nie odpowiadają.
 8. Durzo

  Rocksmith problem. [ Rozwiązane]

  Również sprawdzałem wszystkie ;/ Nigdy z Usb nie miałem problemu wszystkie sprzęty działają poprawnie.
 9. Durzo

  Rocksmith problem. [ Rozwiązane]

  Reinstalowałem 2 razy. Kabel sprawny tak samo gitara. Sprawdzałem na wiośle od kolegi wraz z jego kablem ale nadal nic.
 10. Otrzymałem niedawno od wujka z UK grę Rocksmith na PC wraz z tym kablem co jest potrzebny Real tone czy jakoś tak.Podłączyłem swoją gitare (Dean Vendetta 1.0) i odpaliłem gre.Doszedłem do momentu robienia hałasu. 1 próba wyszła ok wskaźnik poszedł w góre i kazano mi wyciszyć struny ręką.Podczas 2 próby znacznik ani drgnie! uderzam w struny kostką jak szalony a wskaźnik nie reaguje...Słysze dzwięki gitary, tłum wiwatuje jak zaczynam grać ale wskaźnik nadal stoi i wyskakuje że mam sprawdzić podłączenie gitary i głośność. Przegooglowałem ten problem ale nigdzie nie znalazłem rozwiązania na mój problem.Help :C
 11. Durzo

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Widze tu ciągłe narzekanie :D Mi tam patch przypadł do gustu. I nie mam żadnych problemów z latającymi postaciami itp wszystko chodzi ładnie.
 12. Durzo

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Od kiedy jest patch? bo 30 minut temu sprawdzałem na ps4 i nic nie ma : /
 13. Durzo

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Ja mam 140 na liczniku podchodze do gry poraz 2 z zamiarem masterowania wszystkiego co się da na najwyższym poziomie trudności i jak narazie to spotkałem się z tylko 1 błędem :P Żebracy lubią sobie polatać ;p (Gram na ps4)
 14. Durzo

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Nie wiem. Wolałem zatrzeć wszelkie ślady :D