ShadyGW

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ShadyGW

 • Ranga
  Robotnik
 1. > Ta i wszędzie wymagana matura. Gdzie matura to i tak bzdura. Albo może jeszcze wymagane > ukończenie szkoły informatycznej. > > Płace wymagam szkolenia dokładnego, gdzie nauczą mnie od zera i nieważne jakie szkoły > mam ukończone i czy mam maturę. Powiem tak, jeśli nawet nie ukończyłeś szkoły średniej i nie zdałeś matury podstawowej która nie jest trudna i wymaga tylko sięgnięcia po kartę wzorów, która leży na stole wraz z kartą egzaminacyjną z matematyki to jesteś za cienki w uszach i nie masz czego szukać w gamedevie. Nie trać czasu. Sorry ale takie są realia. Jesteś za leniwy, nie chce Ci się uczyć, nie masz czego tam szukać. GameDev to nie skaczące ptaszki, kolorowe obrazki i biegająca Lara. To pot, łzy i ciężka praca, do tego tysiące linijek kodu połączone z wyższą matematyką i fizyką. Macierze, matematyka dyskretna, wzory różnicujące, całki, to chleb powszedni. Jeżeli nawet nie znasz wzorów skróconego mnożenia, funkcji kwadratowej czy własności potęgowania to odstaw tę motykę na miejsce, słońce jest poza Twoim zasięgiem - brak Ci elementarnej wiedzy. Co do innych Panów wypowiadających się tu w temacie odnośnie znajomości osób którzy bez matury potrafią więcej niż osoby po maturze. Wykończeniówki, czy innej pracy warsztatowej można nauczyć się w przeciągu weekendu najczęściej od osób bez matury z problemami alkoholowymi i często łamiącymi kodeks pracy - wiem bo sam łapałem się w okresie studiów takich prac. Owszem, matura to bzdura, jest banalna na podstawie, egzamin z matematyki z książką w ręku, ale stanowi bardzo dobry test weryfikujący kto nadaje się do pracy intelektualnej i logicznego rozwiązywania problemów jakich bez wątpienia w gamedevie nie brakuje.
 2. Witam, Niestety wydawca uszczuplił nam obiecaną ilośc edycji Vigilante i nie bedziemy mieli produktu pod Pana zamówienie. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy. Pozdrawiam Sklep Gram.pl w jak najlepszej formie. Tydzień przed premierą.
 3. No i po grze, a szkoda, nawet fajnie się grało po ostatnich patchach.
 4. ShadyGW

  Cyfrowy pre-order South park

  Czy otrzymał ktoś już klucze bonusowe z pre-ordera? Czy ktoś z gramu odpisał w końcu na maila czy jak zwykle olali sprawę? Czy oni potrafią cokolwiek zorganizować pożądnie? Taka sama sytuacja była przy premierze Rome 2, dawno po premierze a po kluczu ani widu ani słychu!
 5. Reasumując Panie Piotrze, wystarczyłaby informacja o tym, że sukces flappy bird doporowadził nawet do tego, że powstał kreator gier w którym zamiast birda i przeszkód można zuploadować dowolne obrazki.
 6. > Zacytuję tutaj jednego posta z "dawnych lat": > > (...) profesor Binienda jest rektorem Inżynierii Cywilnej na Uniwersytecie w Akron, cytowanym > w pracach naukowych kilkaset razy > > profesor Lasek od szesnastu lat nie napisał niczego, nigdy nikt go nie cytował, zaś jedyne > wypadki, jakimi się zajmował, to były awionetki Dla Ciebie kolego niestety nie ma już ratunku :(
 7. Ten "news" nie powinien tu być. Zmieniacie kierunek w którym rozwijana jest strona? Z poważnego serwisu z ciekawymi i interesującymi informacjami z branży zmieniacie się w zwykłego brukowca? Jak ktoś zrobi grę w której trzeba będzie domalować Komorowskiemu wąsy to też o tym napiszecie?
 8. Kolejne pieprzenie pana Petera, F2P, F2P nie równe. Ja tam nie uświadczyłem niesprawiedliwości w modelu biznesowym zaprezentowanym chociażby przez Riot i ich League of Legends, lub przeez twórców Doty 2. Obie gry zgarniają nieporównywalne sumy z mikrotransakcji, które co robią? Zmieniają tylko wygląd postaci. Do słów pana Petera trzeba podchodzić z dość dużym dystansem.
 9. Kolejny odcinek mojego ulubionego animowanego serialu tym razem "grywalny" to dla mnie Instant Buy! Zapowiada się świetnie czekam na mocną dawkę humoru i conajmniej 5h grania! :)
 10. Rzeczywiście, dzieciaki spodziewały się walki z MEGA HIPER Bossem, tak samo słabej walki jaka była w ME2. BioWare chciał pokazać dojrzałe zakończenie, ale nie trafił niestety w mentalność odbiorców.
 11. Redakcjo, zdecydujcie się wreszcie! Raz piszecie, że premiera obejmuje również PC, a potem nagle zmieniacie zdanie. Chyba za dużo was tam pracuje, byście się wzięli lepiej za opanowanie sytuacji z pre-orderami w waszym sklepie.
 12. Czy jest już oficjalnie potwierdzone, że Destiny wyjdzie na PC?
 13. zło jest złem! CDPR w formie, szkoda, że trzeba tyle czekać :(