FrostAlone

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O FrostAlone

 • Ranga
  Obywatel
 1. FrostAlone

  Problemy graficzne w The Crew

  Problem znika po wyłączeniu antyaliasingu, jednak wolałbym grać z włączonym, jest jakiś inny sposób?
 2. Cześć. Od zainstalowania gry mam dziwny problem z grafiką, nie wiem niestety jak wyszukać tego typu błąd dlatego prosiłbym o jakąś pomoc. Może jakiś patch załatwi sprawę? Chociaż gra raczej aktualizuje się sama poprzez uplay, więc sam nie wiem.
 3. Żeby zagrać w betę podobno trzeba polubić to: https://www.facebook.com/companyofheroes/app_351292091639277 Ja wchodząc w ten link wyrzuca mnie na stronę główną FB. Pomocy!
 4. FrostAlone

  THQ rozdaje darmowe kopie gry Metro 2033

  Jeśli ktoś miał problem z otworzeniem strony(po wejściu uruchamiała się strona główna FB) tak jak ja, oto rozwiązanie: wystarczy zrobić nowe konto na Facebook''u ;) Mi pomogło, mam nadzieję, że i wam pomoże.
 5. FrostAlone

  THQ rozdaje darmowe kopie gry Metro 2033

  Mam prośbę. Niech ktoś życzliwy wyśle klucz na ten adres e-mail: ad1201@wp.pl Niestety nie mogę wejść w link na żadnej przeglądarce, a klikając "Lubię to" na oficjalnym fanpage''u THQ nic się nie dzieje. Z góry dziękuję.
 6. Hej. Od kilku dni szukam odpowiedniej gry dla mojego 11-letniego kuzyna, a nie chciałbym kupić takiej, która po jednym przejściu gry nadaje się do ponownego uruchomienia dopiero po kilku miesiącach jeśli w ogóle najdzie na to ochota. Nie biorę pod uwagę ograniczeń wiekowych, brutalności etc. Zależy mi na tym aby gra cieszyła przez długi czas oraz była łatwa w opanowaniu na padzie dla początkującego użytkownika PS3. Również mogą być też gry obsługiwane przez kontrolerMove. Jeśli ktoś taką wymieni niech dopisze (M). Posiadane gry: FIFA 13, CoD:BO, HP:Insygnia Śmierci I
 7. Cześć. Mam problem bo nie mogę dodać dwóch osób na Steam, a inne mogę. Pisze mi "Nie można zaprosić tego znajomego. Limit twoich znajomych został przekroczony." Proszę o szybką odpowiedź jak to zwalczyć. Mam tylko 12 znajomych więc to nie możliwe, że przekroczyłem limit.