luur23

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  22
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O luur23

 • Ranga
  Obywatel
 1. Administratorzy sklepu często gęsto rozkładali ręce, tłumacząc się polityką otwartości. Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Kiedy mnie zostało skradzione konto na Steamie, jeszcze tego samego dnia udało mi się je odzyskać.  Czy Epic Games ma jakieś dobre zabezpieczenia konta? Steam ma authenticatora, a Epic? Ludzie nie chcą zmieniać platformy na gorszą, która jest gorzej zabezpieczona, nie ma systemu recenzji, a zakup gry wymusza na swojej platformie, gdzie grę przeznaczoną do innych platform można zakupić choćby w allegro czy g2a.
 2. Twórcy zostawili sobie furtkę na kolejne części. Może nie już jako kolejne cyfry, ale jednak jest. Każdy kto widział film wie o co mi chodzi.
 3. Jak w przypadku sezonu pierwszego, tak i przy drugim w moim przypadku pozostał niedosyt. I chęć na więcej.
 4. Pytanie, czemu na zdjęciu na stronie gram.pl jest widoczny serial Castlevania z Netlixa?
 5. Plus graficznie nie jest tragicznie, zresztą nie o wygląd w tej grze chodzi.
 6. W demie były dostępne trzy postacie do wyboru, w finalnej grze będzie edytor postaci.
 7. Face7 Chris Avellone do pisarskich beztalenci raczej nie należy.
 8. Dali także świetne Mass Effect 2 swojego czasu.
 9. luur23

  BioWare powróci do serii Mass Effect

  Kroganie żyją nawet ponad 1000 lat, Nakmor Drack mial już 1400 na karku w Andromedzie. A co do twojej historii jest bardzo fajna, na grę w sam raz.
 10. Nie żeby coś, ale mamy jeszcze inne świetne gry. Naprawdę, człowiek widząc Geralta kilkanaście razy dziennie na różnych portalach już się przejada.
 11. Techland może zapowie Dying Light 2? Bardzo na to czekam.
 12. Już chcecie oddawać serię innemu twórcy? Bo co? Bo Andromeda nie wyszła? Pragnę zauważyć, że tą część nie robili ojcowie marki, tylko praktycznie zielony oddział Bioware. 
 13. Kolorowanki dla dorosłych. Radzę wpisać sobie w google i zobaczyć co to.
 14. A właśnie drugi sezon został potwierdzony, tak swoją drogą. :p http://pl.ign.com/dc-comics-fables-the-wolf-among-us/12551/news/the-wolf-among-us-2-sezon-nadejdzie-w-2018-roku https://www.youtube.com/watch?v=H1UnOysihiI&feature=youtu.be&t=9m45s
 15. Muzyka wzięta dokładnie z trailera Mass Effect Andromeda: słychać po rykach.