Garrincha

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  74
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Garrincha

 • Ranga
  Przodownik
 1. Garrincha

  Forumowa Mafia

  Tożsamość wysyłajcie na pw, na konto admin :)
 2. Garrincha

  Forumowa Mafia

  http://mafialigamistrzow.xup.pl/index.php Jeśli ktoś ma ochotę, to rejestrować się pod fikcyjnym, dwuczłonowym nickiem. ja prowadzę Smile E: Jeśli ktoś chce się zapoznać z tym, jak to wygląda, to będzie mniej więcej tak: http://mafia.ayz.pl/
 3. Garrincha

  Forumowa Mafia

  Niejedną edycję na ugu.pl rozgrywaliśmy. Zdarzały się błędy i problem z wejściem przez, powiedzmy, godzinę, ale nigdy nie narzekaliśmy, że działa za wolno :)
 4. Garrincha

  Forumowa Mafia

  Rejestrujemy się zatem tutaj, drodzy chętni :) http://mafiapfcom.ugu.pl/index.php Nicki dwuczłonowe, avatar wymagany, po rejestracji wysyłacie mi pw z tożsamością. Sprawdźcie czy widzicie w jakiś sposób, że uż. "ku*wa" (konto testowe) pisał posty w niewidocznych działach, bo ja mogłem przegapić. I w ogóle jak zauważycie jakieś błędy to piszcie, bo miałem duże problemy z tym forum. Regulaminu i czasu zamknięcia rejestracji póki co nie ma, muszę zobaczyć ilu będzie graczy. Bierzcie ludzi z tych innych for, ale ci, którzy z nami wcześniej nie grali, niech mi (na konto Janusz Tracz) napiszą przy wysłaniu pw z prawdziwym nickiem skąd i od kogo są. Aha, maili nie musicie podawać prawdziwych.
 5. Garrincha

  Forumowa Mafia

  Jeśli ktoś chce sobie odświeżyć sobie grę w mafię i wziąć udział, to organizujemy sporą edycję na innym forum, dlatego zapraszam ciepło do pisania tu, jeśli jest jakieś zainteresowanie :)
 6. Garrincha

  Forumowa Mafia

  MG - PsyhoSpider 1. Isildur 2. Zendemion 3. Kalenos 4. kindziuk 5. garrincha Widzę, że słabo idzie;( ach, mogłem zajrzeć, bo ruszyliśmy przedwczoraj na LM.com ;(
 7. Garrincha

  Forumowa Mafia

  MG - 0. (może nasz bot też zagra) 1. Magi 2. Arxel 3. kindziuk 4. Thrandir 5. Kalenos 6. Garrincha 7. 8.PsyhoSpider 9. Dythar 10.
 8. Garrincha

  Twój Blog

  Dobrze Ci się wydaje, ten blog jest raczej o niczym :) Czy jest jakiś temat zbiorczy dla blogów tu? :P
 9. Garrincha

  Twój Blog

  https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada Oto fanpage mojego bloga, podobno świetnie się czyta, gorąco zapraszam :)
 10. Garrincha

  Forumowa Mafia

  :) Nie wiem, jak patrzysz i o czym opowiadasz, ale w naszej poprzedniej edycji było ponad 1700 postów. Domyślam się, że wszedłeś w temat rozgrywka i zobaczyłeś kilka stron. Kilka minut przed Twoim postem pojawił się tam pierwszy lincz :)
 11. Garrincha

  Forumowa Mafia

  http://pilkarskieforum.com/viewtopic.php?f=14&t=1022&sid=95f6edf23d053a34ef94d0cb41bd644f&start=1120 link do tematu z zapisami http://edycje.ugu.pl/ link do dwóch ostatnich edycji ;p Trochę mnie strollowali, bo chcą zacząć już, a dowiedziałem się o tym już po poście tutaj ;P Poza tym, chciałbym wiedzieć, ilu ludzi chce zagrać i zapytać, czy mogą (nie ja mistrzuję, więc nie moja decyzja) :)
 12. Garrincha

  Forumowa Mafia

  Na moim rodzimym forum zbieramy się do gry. Myślę, że około 20 osób powinno być. Tam zasady są trochę inne, ale to będzie rozsądne, byście spróbowali się przestawić :) Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę się zgłaszać w tym temacie, a jeśli zobaczę zainteresowanie, to podejmę dalsze kroki :)
 13. Garrincha

  Forumowa Mafia

  Chętni stąd kiedyś zagrają w mafię, jeśli będą odpowiedni zdeterminowani, już ja tego dopilnuję ;) Zawsze są inne fora ;)
 14. Garrincha

  Forumowa Mafia

  GM- ? 1. Zendemion 2. Kalenos 3. kindziuk 4. Garrincha
 15. Garrincha

  Forumowa Mafia

  Ja także;)