ajst90

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  53
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ajst90

 • Ranga
  Przodownik
 1. Pomijając te wszystkie sparawy z kupowaniem podróbek konsol, a potem sprzedawaniu ich jako swoich, to kto chciałby mieć sprzęt nazwany „Soulja Boy”? ;D
 2. @Fang pewnie dlatego nie ma do kupienia nigdzie cyfrowej wersji gier z serii THPS. ;)
 3. Stanę po przciwnej stronie i polecę IX na początek. Jest to ostatnia cześć z serii "klasycznych fajnali" od X seria zaczęła zmierzać w trochę innym kierunku. Nie rozumiem zarzutu o słabą oprawę, bo według mnie jest to jedna z najlepiej wyglądających gier na PS1. Jest też dostępna na Steam.
 4. Tylko, że do gry singlowej można wrócić po latach, a w wieloosobowej nie zawsze jest to możliwe.
 5. Jak na Gran Turismo ilość jest naprawdę mała. Już GT1 miało 173 samochody. Ostatnie cześci przebijały 1000, chociaż trzeba przyznać, że wiele modeli się powtarzało i był podział na auta zwykłe i premium. Ale jednak niecałe 200 samochodów rozczarowuje.
 6. Ech gry z Xboxa na PC to same problemy, ja już od bardzo długiego czasu nie mogę u siebie w ogóle uruchomić Forzy Horizon 3...
 7. Kurde, gdzie The Last of Us 2? Albo remake FFVII?
 8. ajst90

  Jak zachęcić inne osoby do grania?

  Zdjęcie PlayStation 1 zobowiązuje. Która gra z PS1 może robić za dobry przykład do tego artykułu.
 9. Pierwszy post odnośnie słabego działania, napisałem ze swojego doświadczenia z grą, którą przeszedłem na swojej PS3. Niska rozdzielczość i bardzo widoczne spadki płynności są niestety na porządku dziennym. Najbardziej widoczne w miastach i okolicach kanionu. Niestety gry, które wyszły zarówno na PS3 jak i Xbox 360 zazwyczaj lepiej działały na tej drugiej konsoli.
 10. Ciekawe czy działać też będzie tak słabo jak wersja z PS3. :D
 11. Odpowiedź jest jeszcze prostsza, poczekać, aż wszystkie trzy tytuły będzie można zakupić w cenie jednego. :D
 12. ajst90

  Nowy gameplay z Watch Dogs 2

  Ehem, no ten tego wydaje się, że dzisiaj Lara Croft jest bardziej męska, niż główny bohater Watch Dogs 2. :D
 13. No zgadzam się, takie praktyki są żałosne. Chciałbym się mylić, ale chyba na tym trailerze pokazali, że praktycznie wszystkie dodatki są już gotowe. To jest tylko zachęta, żeby nie kupować gry na premierze, tylko czekać na kompletną edycję. Już chyba tylko fani kolekcjonerek mogą się pokusić o zakup zaraz na początku.