RakietaKomando

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O RakietaKomando

 • Ranga
  Obywatel
 1. > Była szansa na wskrzeszenie serii... umarła. Oj chyba nie. Wręcz przeciwnie, już dostaliśmy 2 świetne produkty ;)
 2. Jeśli się uda, odświeżymy na nowo jedyne polskie forum poświęcone serii Homeworld...Tak więc, zapraszamy :) Cieszę się, że coś się w końcu dzieje wokół ukochanego tytułu. Tylko czekać nowych wieści.
 3. Karaluch29 , ja się całkowiecie z tobą zgadzam. Tym bardziej, że BBI otwarcie zaoferowało współpracę z Gearbox(a oni musżą współpracować, bo to ich pierwszy RTS, więc nic nie wiedzą). W dodatku na forum otworzyli dział specjalnie do gry, by pytać fanów o sugestie dotyczące Homeworld 3. PS: Przy okazji zapraszam na polskie forum fanów Homeworlda. Znajdziecie je w Googlach(nie bedę podawał oficjalnie linka, bo nie wiem, czy to dozwolone :D
 4. Pytanie już nieaktualne, wydarzenia potoczyły się, i Homeworld trafił do... Gearbox. Mimo wszystko dziękuję, i pozdrawiam.
 5. O ile się orientuję, to teraz ta aukcja została przeniesiona na maj, a do połowy kwietnia, czyli do 15 IV czekano na zgłoszenia firm w sprawie aukcji. Czy może mi to ktoś potwierdzić ? Ciekaw jestem, u kogo wyląduje stary, dobry Homeworld...
 6. Witam. Znów z ramienia grupy polskich fanów legendarnego, lecz już niemal zapomnianego...Homeworlda ;) 1.Czy wiadomo Wam, jakie firmy zgłosiły chęć kupna tego tytułu? 2. I czy znana jest dokładna data drugiej aukcji aktywów THQ, która ma być w maju? Najbardziej zależy nam na pytaniu... 1. ;) Z góry dziękujemy.
 7. 20 czerwca tego roku! Wow, lubiałem stare Air Conflicts. To odświeżenie, trailer, rbią wielkie wrażenie! Rzadko kupuję gry, więc te 70 dych mogę wydać... chociaż przydałaby się obniżka o 30 zl. Dla mnie- bomba, napaliłem się na tę grę! Chetnie kupię!
 8. RakietaKomando

  Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

  Piterixos: lieblings Sport ->Lieblingsport Mam nadziej że te apostrofy to zamiennik "unlau" :D sipele -> to chyba zwykła literówka ale na wszelki wypadek: spiele To jedyne do czego się mogę przyczepić ;) Mam nadzieję ze pomoc nadal aktualna :) Ich habe eine Hoffnung, dass das klar ist :)
 9. RakietaKomando

  Homeworld 2 - niemożliwie się przycina

  Może post 5 lat temu ostatni, ale powiem na wypadek gdby ktoś jeszcze kiedys miał ten problem. Włączacie Homka, zaczynacie grać i wam się kamera,gdy chcecie ją obrócić, strasznie tnie,a gdy właczycie panel "Budowa" chodzi w miare płynnie?? Musicie w opcjach włączyć funkcję SYNCHRONIZACJA PIONOWA.
 10. RakietaKomando

  Homeworld 2

  Ja jednak mam nadzieję że nie schrzanią... :D Ale czy THQ w końcu wydało tego swojego tajemniczego RTS''a jak obiecywało na gamescom 2011 czy nie? PS: zamber1, mam Warlords mod(0.45) :) Wiesz może coś na temat najnowszej wersji(o.60) bo ponoć wyszła ale nigdzie nie widzę skąd pobrać... Jak chcesz to ja się pisze do gry w multi :) Ogólnie punkt spotkań fanów Homka do gry w multi czy w oryginała czy w mody jest tutaj: www.clanpsf.fora.pl > ja tam figuruje jako -Rakieta- więc zapraszam :)
 11. Dzięki Wiktor. A więc, Krzysiu Ogrodniku, czekam na twoją odpowiedź na moje pytanie, czy Wasza ekipa będzie pytać Relic Studio Enternaiment bądź wydawcę THQ co do planów dotyczących serii "Homeworld" ? Z góry dzięki :)
 12. Hmmm, myślę że tu można by zapytać... Wiktorze, czy Wasza ekipa gram.pl będzie pytać Relic Studio Enternaiment albo wydawcę THQ, który jest właścicielem studia Relic, o plany dotyczące gry "Homeworld"? Bardzo wielu fanów marzy o kolejnej części, krążą plotki itp. itd. Nie tylko w Polsce, ale i na całym praktycznie świecie. Z góry dzięki za odpowiedź :) PS: Do pytania dołączają również wszyscy fani polskiego forum poświęconemu grze :)
 13. RakietaKomando

  Homeworld 2

  Siema. Widze że dużo ludzi ma Homeworlda. Szkoda, że nikt nie wie czy coś panowie z Relic myślą o Homeworld 3... A może ktoś wie? :) Aha, nie polecałbym moda Complex 8.0. Za dużo błędów i kiepska grywalność(źle wyważone siły) W końcu to początek nowej serii. Najbardziej udana wersja Complex to 7.4.4. Gracie jeszcze w Homka? A zagra ktoś na multi? Mało osób wie, ale jest >polskie< forum fanów całej serii Homeworld. www.clanpsf.fora.pl > tam znajdziecie mnóstwo informacji o grze.