Jumper20

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Jumper20

 • Ranga
  Obywatel
 1. Dzięki wielkie za Rocketa:) podesłałem swoje dane mailowo.
 2. Filmowe "Taxi" powinno rozłożyć swe mechaniczne skrzydła i wzlecieć w niebiosa strzelając kilka bramek. Rocket to dla mnie świetna zabawa, Twórcą tej gry należą się brawa. Każde w niej auto przeszywa niebiosa, Cel jest jeden - piłka ma trafić w bramkę lub do kosza. Każde auto ma to coś w sobie, Z pewnością jedno z nich spodoba się i Tobie. Mnie jednak brakuje auta z mych dziecięcych lat, Wymięka przy nim mazda, bmw czy włoski fiat. To super taksówka wprost z francuskich włości Piękna maszyna, demon szybkości; Nawet twardzieli czy poważnych gości. Swoją prędkością doprowadziła do mdłości. Twórcą gry szepnijcie proszę dwa czułę słówka. A jedyna w swym rodzaju latająca taksówka. Miejsce swe znajdze w growej aut selekcji. Razem z pudełkiem z grą w mej skromnej kolekcji. https://www.youtube.com/watch?v=sNQcHe-LSsQ
 3. czyli jednak by wygrać trzeba było powieść napisać . No nic gratuluję!
 4. Moim zdaniem najbardziej kozackim elementem są okulary z wyświetlaczem LCD. ;) Zabawka przyszłości, która ułatwiłaby mi zdanie matury:) która już z dniem dzisiejszym mam z głowy. :) Zdecydowanie zredukowałaby stres. Niezbędna dla każdego ucznia czy studenta:) Uniwersalny pomysł dla każdego gracza oraz możliwa w zastosowaniu dla wielu dziedzin życia:) Nośmy wszyscy takie okularki :) "The future starts today, not tomorrow."
 5. Nie oglądałem pierwszej emisji ale w tej na NG to był jedyny kod, w napisach też nic nie było ;) to czekamy do 15 ;)
 6. właśnie po emisji na NG, jedyny kod jaki zauważyłem to ten kiedy bodajże Pepper rozbrajał atomówkę . Jakieś info?
 7. ogladał ktoś ? ja nie wróciłem na czas :/ w moim pytaniu chodziło mi dokładnie czy te kody nie są jednorazowego użytku? Bo jeśli nie to itak obiegną one internet, a jeśli tak, to co wtedy jeśli były np.4 kody na emisje to kto pierwszy je wbije? Zna ktoś odpowiedzi ??
 8. Wie ktoś czy dziś będą dostępne te kody? i jak one działają? czy są jednorazowego użytku na zasadzie kto pierwszy ten lepszy?
 9. Minecraft z bronią :D Call Of Minecraft xD
 10. Call of Minecraft ;) , Minecraft z bronią