Wiesniaczek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Wiesniaczek

 • Ranga
  Obywatel
 1. Pójde spać jak zawsze od 4.00 do 12.00 i wio od nowa
 2. "Mamy informację od kilku klientów, że Pokemon Black/White 2 na NDS, który otrzymaliśmy od oficjalnego przedstawiciela Nintendo na Polskę, jest w niemieckiej wersji językowej." Naucz się czytać ze zrozumieniem. Ultima dostała od polskiego przedstawiciela Nintendo niemieckie kopie gry, a nie że dostali od Przedstawiciela Nintendo niemiecką wersję na całą Polskę. Z tego co wiem problem dotyczy tylko Ultimy...
 3. Czy będzie można u was kupić Pokemon White 2 / Black 2 ? Rok temu u was zamówiłem White, więc mam nadzięję że kolejną część też da rade.
 4. Ok sprawdziłem status przesyłki i mam coś takiego Wysłano do odbiorcy Warszawa Polska 2012-05-15 09:55 Zdarzenie ale Przewidywana data dostarczenia 2012-05-16 To chyba skoro wysłano do odbiorcy to raczej dziś będę maił prawda? Trochę panikuję ale no to Diablo 3 jest, całą noc nie spałem i panikuję powoli jak to ja :P Dobra niewazne kurier za 5 minut bedzie!!!!!
 5. Kiedy można się spodziewać kolekcjonerki Diablo III? Bo na ultimie jest już od dawna, ale że ultimy nie lubię to wolę poczekać u kupić u was :)
 6. Wiesniaczek

  Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III

  Trochę się namęczyłem więc mam nadzieje że prace będą uczciwie wybrane , a nie wybrane na odwal się tak jak to ma miejsce na stronie CD-A. http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=943803&n=2