Lamenre

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  292
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Lamenre

 1. Ładnie z jego strony. A ich wsparcie wcale nie musi sięgać tysięcy czy milionów dolarów. Każdy grosz się liczy. A Internacui jak zwykle, połowa to debile.
 2. To rozszerzenie skończy jak każda inna misja cierpiąca na migrację hosta, pełna grindu, którą każdy będzie chciał "przelecieć" w 2-5 minut, żeby w niej nie siedzieć, bo nie warto.
 3. Niech pracują nad doszlifowaniem tej gry. Wyreżyserowane scenki oczywiście będą wyglądać dobrze, ale w materiałach animacje NPCów nadal są ubogie. Póki co siła pokazywanych scen leży w jakości grafiki, w realistycznych teksturach itp, strona opowieści jak narazie drętwa wg mnie.
 4. Cieszę się z kontynuacji. Wygląda przepięknie, czekam na premierę.
 5. To tak wygląda wybudzenie z hibernacji? Szybko. Ja z normalnego snu wybudzam się godzinę.
 6. Życzę im powodzenia. Oby się tylko nie potknęli o te wysokie progi, które sobie wyznaczają.
 7. Nie chcę streamingu, ponieważ chcę grać offline w gry singleplayer. " a ogłoszenie jakiś gier" JAKICHŚ, nie jakiś. SJP PWN: " Aby się nie pomylić i nie powiedzieć jakiś zamiast jakichś lub na odwrót, można na chwilę pominąć końcowe -ś, wybrać właściwą formę zaimka pytajnego, a następnie dokleić -ś, przywracając mu znów nieokreślony charakter. Na przykład: „Spotkałam jakich znajomych?” – „Jakichś!”.
 8. Ta gra coraz bardziej przypomina symulator. Z jednej stronie wygląda to ambitnie, z drugiej zaś strony potłuczona ta wizja.
 9. Od dawna mówili, że chcieliby zrobić co-op z czterema jeźdźcami w jednej grze. Ciekawe czy o to im chodzi.
 10. Tej subskrybcji nigdy bym nawet nie kupił. Musiałbym nie miec wyrobionego gustu w grach wideo, wtedy może bym kupił, żeby grać w cokolwiek. A tak te 5 gier które mnie ciekawiły w ich ofercie juz mam kupione.
 11. W tym roku na pewno nie wyjdzie. Już po dodatku 'Serce z kamienia' obstawiałem, że to będzie 2020 rok, lub póżniej. Chodza słuchy, że nawet z 2020 moga sie nie wyrobić.
 12. BioWare odsłonęło karty w sprawie mikrotransakcji w Anthem Odsłoniło :)
 13. Szkoda twórców. Facebook głupi jak zwykle, nic nowego. Nie chce mi się wierzyć, że to o ten posąg chodzi. Może o ostatnią scenę gdy bohaterka śpiewa z szeroko otwartymi ustami. Może to się komuś seksualnie skojarzyło ze scenami z porno czy coś -_____-
 14. Poprzednia wersja wyglądała lepiej, a kłeby kurzu pomarańczowe nie są. Co za brednie żeby edytować twórczość z takich powodów. Szkoda mi twórców. Fani mają coś nie tak z głową.
 15. Jaka filozofia. Dla mnie to jest słońce widziane przez drewnianą framugę starego okna :D
 16. " Captain Natalie Artemis. Ranger. Monster Hunter. Just a little peek for all the @monsterhunterworld fans out there who were worried the other day.? Here is Captain Artemis wearing a “slinger” on her arm. I will also post a pic at some point of some of the incredible MH weapons we’ve recreated for the film. " Czyli te bronie jednak będą i stroje również.
 17. Właśnie obejrzałem zapowiedź i reakcje publiczności. nigdy czegoś takiego nie widziałem. Taka cisza.
 18. Czyli to nie tylko ja miałem problem z tą aktorką grająca jego dziewczynę. No jakby jej tam nie było, film byłby lepszy. Już nie mówiąc o tym, że ona ciąglę zasówała w tej samej idealnej fryzurze. Aktorsko porażka z jej strony, tak samo ta kobieta, która grała tą panią doktor w okularach, również słabo, pani ze sklepu również słabo. Najbardziej wiarygodny był lokator głównego bohatera, który grał na gitarze :D
 19. Lamenre

  Unholy - polski horror na nowym zwiastunie

  Mógłbym przysiąc, że to drugi tytuł twórców Inner Chains, styl jak w mordę strzelił ich. Ale firma inna.
 20. Lamenre

  Cyberpunk 2077 na gameplayu!

  Drętwie to wyglądało. Nie wiem dlaczego, ale pod kontem UI w wielu miejscach kojarzyło mi się z Fallout. Wizualnie wygląda tak, jak gra na tej generacji (czy tez przyszłej) powinna wyglądać, ale wciąz mają sporo do doszlifowania, względem animacji choćby (tu również zalatywało mi drewnem z Fallout). Po 10 minutach mnie mocno znudziło, więc już nawet nie chciało mi się oglądac dalej. Fajnie, że tyle osób się jara grą, szkoda tylko, że we mnie nic a nic nie wzbudza. Bieganie z pukawką po spelunach itd jest już oklepane i nieatrakcyjne. Gdyby chociaż to miasto było bardziej futurystyczne, może wtedy z kreatywnego punktu by mnie to zaciekawiło. Życzę twórcom wszystkiego dobrego.