default1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  41
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez default1

 1. po przejęciu*... niby 2019 rok, a strona nadal 20 lat za murzynami i nie ma opcji edycji.
 2. Po przejściu studia "przyszłe nasze gry będą bez zabezpieczenia denuvo", kilka tygodni przez premierą.. denuvo cichaczem pojawia sie przy opisie gry na steam. Kolejny producent KŁAMCA.
 3. " która pojawi się na urządzeniach mobilnych " i szybkie całkowite olanie gry.
 4. Nie 'niektorych' a w KAŻDEJ, nie siejcie propagandy, że tylko w części spowalnia.
 5. * W końcu będzie używać można Tylko tych modów, które się kupi z ich sklepu, który na pewno będzie wraz z mikropłatnościami. Buhahaha
 6. Dobrze ! Będzie większy hejt na ten crap :D
 7. Czyli w końcu po latach średniowiecza umysłowgo twórców (Rome 2 i następne kastraty) seria wraca do... serii.
 8. 'Na PC gry się nie sprzedają, dlatego nie opłaca się ich tam robić!" A oni dalej płaczą pisząc to na innych stronach :D
 9. A to dla tego rozwalają totalnie wystem populacji i zarządzania planetami aby były banalnie proste i wymagały tylku kilku kliknięć....
 10. default1

  Monster Hunter World zbanowane w Chinach

  ' Nie tak dawno trafiła również do serwisu Steam, gdzie spotkała się ze świetnym odbiorem. ' No tak, z falą KRYTYKI, bezwartościowego konsolowego portu i średnią oceną gry poniżej 50% za tą hahahaha "AAA" grę.
 11. W skrócie NIC nie wiadomo co bedzie... śmieciowe domysły.
 12. 24% mimo wielkiego fucka w stone graczy przez ubishit..
 13. No prosze, gra nawet za nudna dla 'niedzielnych graczy'... seria juz jest martwa dla mnie. Ostatni Total War ktory był porządny, a nie wyciętym z contentu i uproszczonym dla niedzielnych graczy gównem to Shogun 2.
 14. I gra na PC win10 only.. 
 15. A potem debile z ubisraczki płaczą że jest piractwo.. nie szanują w żaden sposób PC-owców, to czemu my mamy ich szanować...
 16. > 2 debilne skiny i jeden pojazd, mogli się bardziej wysilić pijawki jedne. No, bo lepiej NIC nie wydać, nie? Idiotyczna logika...
 17. Jak dodadzą dodatkowe nacje (te 2 są już nudne do zwymiotowania), jak dodadzą w końcu elementy OBRONNE! czyt. wszystko co było w CoH 1/dodatku, mapy w których mozna się bronić, gdzie oddzieleniem mapy jest most/coś podobnego który można zniszczyć, czyli mapy jakie były w CoH1.. To może wróce do gry. Obecnie jest za nudna, prosta, i płytka, nie mówiąc iż nudzi sie szybko.
 18. > mogliby dać promocje na gry z ps4 @_@ A po co.. twórcy dobrze wiedzą jak doić konsolowców cenami gier. Dawanie im promocji to głupota, w końcu i tak zapłacą całą sumę..
 19. > > Że niby na ten szrot graficzny cztery rdzenie i GeForce GT 650 lub Radeon 6970 o.O > > Akurat i3 czy GT650 to nie jest jakiś high-end. A teraz spójrzmy na grafikę tego "czegoś" zwanego Rambo.
 20. I bardzo dobre podejście twórców... jaki sens tworzyć gry nazywane "next genan" na stare konsole, które je OGRANICZAJĄ. No właśnie, żaden.. potem cierpią wszystkie wersje nawet na PC/nowe konsole.
 21. Lepsze to niż metacirtic, gdzie nie trzeba posiadac gry do oceniania, a wystarczy tylko paczka fanbojów aby zmienic diametralnie ocene gry.
 22. Czyli według nich optymalizacja nie jest ważna na PC.. dobra, wiec i kupno gry tez nie jest ważne.. Potem idioci płaczą że jest piractwo, ale sami je nakręcają: - tekstem z artykułu - ponownym kłamaniem odnośnie wspólnej premiery z konsolami (klamią tak od AC2 przy każdej cześci) - kłamliwymi wymaganiami gry - zabugowaną grą jak cholera
 23. Bym zapomniał, co to się stało iż teraz jest news o TF2? Jak był halloween (z ogromnym update, nowa mapa + piekło, kilkanaście albo i więcej czarów (magia) na tej mapie, ponad 100 nowych przedmiotów, prezenty co 55 min w grze dla każdego i inne pierdoły) czyli znacznie bogatszy update niż te teraz, a wtedy żadnego artykułu nie było :) W wyniku czego, jak zobaczyłem iż jest artykuł o TF2 z informacją, że będzie "wiele więcej" byłem pewien, iż update przebije ten z halloween :) A tu lekki zawód.. chociaż jeszcze na drugi dzień valve coś szykuję. (ahh te update które były odkrywane przez 3-4 dni, tam to było nowości i emocji)
 24. TF2 świetna gra, premiera w 2007 roku, a twórcy non stop dodają do niej nowe mapy/tryby/czapki ;], czasami bronie. Patrząc na obecne wsparcie innych gier, to TF2 wygląda zajebiście przy tym.. Obecnie studia po roku zapominają o swoich grach, nie ważne ile błędów posiada..