piotrekdbwc

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  25
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O piotrekdbwc

 • Ranga
  Robotnik
 1. > Ja mam nadzieję że w przyszłym roku otrzymam NFS U3 który okażę się hitem. Nie potrzeba hitu, potrzeba naprawdę dobrej gry.
 2. piotrekdbwc

  Plotka: Nad Half-Life 3 pracują dwie ekipy

  Na drugim screenie jest trzech pracowników o imieniu Jeff- HALF-LIFE 3 POTWIERDZONY!! :)
 3. > Mam nadzieję, że będzie można pooglądać każdy samochód (a przynajmniej większość) w grze, > bo w 4 było za mało aut w Autovista. Wszystkie modele mają mieć AV :)
 4. piotrekdbwc

  Konkurs Dead Island Riptide na długi weekend

  Salt Lake City, Wrzesień 1972 Młody naukowiec Jenson Snickers pracuje nad formułą zdrowia dzięki której ludzie którzy są ciężko chorzy, lub stracili kończyny, będą mogli znowu normalnie żyć nie obawiając się, że nie doczekają następnego dnia. W dzienniku naukowca można zaleźć takie oto zapiski: Wtorek 19 Września Jestem bardzo zły na siebie, byłem już tak blisko opracowania mojej formuły, nagle okazało się, że przez moją zawodną pamięć nie mam kwasu askorbinowego. Cóż zdobędę go jutro.... Środa 20 Września Mam kwas lecz zdobycie go nie było łatwe, musiałem wydać moje wszystkie pieniądze, mam nadzieję, że odkuję się jeżeli formuła zadziała. Czwartek 21 Września TAK, TAK!!! Formuła działa, mój pies po wypiciu jej odzyskał wzrok, ach stary dobry kundel, teraz czas na testy na ludziach wypiję ją myślę, że jedna buteleczka wystarczy. Piątek 22 Września Piszę to ostatkami sił, moja mikstura co prawda uleczyła moją nogę, ale skóra przybrała siny kolor, miejscami widać moje kości, są nie białe a czarne, dziąsła mi krwawią, straciłem wszystkie włosy na głowie i co dziwne mam ochotę na ludzkie mięso.
 5. > Ja chcę to na piecyka T.T I ja, i ja, ja też chce!!! :D
 6. Oj cenią sobie, cenią. Ale na szczęście EA tak lubię tą grę, że na pewno kupię zestaw Delux :)
 7. Ok mogę zapłacić te 10 zł miesięcznie pod warunkiem, że TVP nie będzie emitowało żadnych reklam, i znikną głupie seriale. Dla przykładu HBO nie emituje reklam a oferują najnowsze hity filmowe
 8. piotrekdbwc

  THQ rozdaje darmowe kopie gry Metro 2033

  Ok problem rozwiązany kluczyk w 5 sek:)
 9. Znowu będzie jak z konkursem corsair.... 2 miesiące czekania i na maile już nawet nie odpowiadają :/
 10. Zjadłem płatki śniadaniowe na kolacje.
 11. Zjadłem płatki śniadaniowe na kolacje i na następnego dnia rano tak bolała mnie głowa, że przez pomyłkę wziąłem apap noc. Myślałem, że nie doczekam następnego dnia.