Bulka159

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Bulka159

 1. Upewniłem się, czy paczka dzisiaj dojdzie - dojdzie. Wystarczy zadzwonić na infolinie, podać numer listu przewozowego, podają numer do kuriera i zwyczajnie zapytać o której będzie. Infolinia jak i sam kurier bardzo uprzejmi. Także dzwonić, pytać i czekać :) Sam kurier powiedział mi, że jest szał dzisiaj z tymi grami, co mnie nawet nie dziwi :) Do zobaczenia w sanktuarium, mój diabełek będzie za godzinkę.
 2. Bulka159

  Diablo III - temat ogólny

  Ja jednak wierze, że jak pisze wysłano do odbiorcy to jak kolega tplewa pisał paczka dzisiaj dojdzie. W zasadzie to mi to już lotto czy dziś czy jutro ^^
 3. Bulka159

  Diablo III - temat ogólny

  A dzwonił wcześniej kurier, że jedzie z paczką? Bo ja jeszcze nawet telefonu nie dostałem, a o 10:37 wysłano do odbiorcy.
 4. U mnie tez przed kilkoma minutami pojawiła się paczka :) Ale tracking to i tak mają skopany - data odbioru 2012-05-16 heh Wysłano do odbiorcy Kraków Polska 2012-05-15 10:37
 5. Dokładnie, myślę podobnie, z tym, że i tak jestem do 15 w pracy, a popołudnie sobie zarezerwowałem na grę. Także mam wiele innych rzeczy do roboty, jakbym wiedział, że dziś nie będzie to bym przynajmniej sobie inaczej dzień zaplanował a tak to już będzie stracony. W dalszym ciągu brak wyników wyszukiwania. Dzięki DB SCHENKER..
 6. Już mi nie chodzi o to, że przyjdzie paczka dzisiaj, czy jutro. Chcę po prostu wiedzieć co sie z nią w tym momencie dzieje. Nadal brak wyników wyszukiwania. I tak jestem teraz w pracy więc zagrałbym dopiero popołudniu, ale niewiedza jest gorsza niż wiadomość, że paczka dojdzie jutro :) Jakbym wiedział, że paczka będzie jutro, a nie dziś to bym sobie inaczej plany rozłożył.
 7. Dziwne, że UPS potrafi zaktualizować status trackingu, a tymczasem SCHENKER nawet nie dodał paczki do systemu. Zaczynam wątpić, że paczka dzisiaj dojedzie.. NIGDY więcej nie skorzystam z firmy SCHENKER.