Drazok

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  629
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Drazok

 • Ranga
  Delegat
 1. Miłego wygrywania, ja niestety nie siedzę w internecie 24/7 zwłaszcza w święta ...
 2. > Szkoda, że analitycy nie pokusili się o podanie dokładniejszych danych dotyczących tej > korelacji. Wnioskuję, że użyli tutaj korelacji r-Pearsona. Ma ona dwie istotne składowe: Widzę że też miałeś to na studiach :p Zawsze mogli zastosować metodę ekspercką zamiast matematycznej ...
 3. Inna sprawa że ci co zapłacili grają już w becie, która jest na całkiem niezłym poziomie :p Gra wygląda ciekawie, zastanawiam się czy kupić ją ...
 4. Drazok

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Tak tylko pytałem,niestety nie moje miasto, a aktualnie na kuriera nie mam czasu :I , ale dzięki za link. Na Allegro może ci się poszczęści.
 5. Drazok

  PlayStation 4 - temat ogólny

  A w jakim mieście ?
 6. :I Jakoś średnio by mi się uśmiechało farmienie 24H/7 aby przejechać się wymażonym autem ...
 7. Drazok

  Xbox One - temat ogólny

  Znalazłem coś ciekawego: http://tvgry.pl/?ID=3931 Mówią że nowy xbox nie ma żadnej blokady regionalnej i można grać na koncie polskim bez problemu.
 8. Pewnie PS4 można będzie normalnie kupić po świętach.
 9. Ciekawe kiedy jakaś gra w pełni wykorzysta możliwości nowego Kinecta ...
 10. Laptopa i tak mam za słabego na ten sposób (ledwo mi idzie na najniższych ...), ale głupie jest to, że czasami gra spowalnia niemiłosiernie np. w tunelach.
 11. Drazok

  Xbox One - temat ogólny

  Ważne, że działa xd
 12. > Wiecie już ile w polszy będą kosztowały giereczki na te wasze nowe konsolki (ok. 300 > zł). Buhahaha - współczuje waszym rodzicom :) Ciebie nie stać nawet na taki wydatek ?