Asumix

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Asumix

 • Ranga
  Obywatel
 1. Nick: Asumay Rasa: Asura Profesja: Engineer
 2. Asumix

  Grupa gram.pl w STEAM

  http://steamcommunity.com/id/Asumatka Z góry dziękuję ;)
 3. Ania, co się stało z punktem odbioru przy Grzybowskiej? Bo albo jestem ślepa albo na liście go nie ma :/
 4. Z Twittera GW2: GuildWars2 At present our server team are working on the underlying problems that are causing login issues, thank you for your continued patience ^AT
 5. http://www.surinen.pl/tymczasem.jpg so this
 6. Drugi mail o Headstarcie... najlepsza reakcja thunderbirda: ''Ten mail może być próbą oszustwa!''. Srsly?
 7. A mi przed drugim godzinnym kickiem (bo wcześniej też mi sie udało na taką atrakcję załapać) udało trochę podrasować moją Inżynierską Asurę *---* Asumay, Blacktide. http://i1244.photobucket.com/albums/gg572/iam_leprechaun/gw100.jpg
 8. Również miałam ten problem, ale DOK wszystko ładnie rozwiązał na plus :) Witam, Podczas wysyłania mailingu do klientów wkradł się błąd, który uniemożliwiał potwierdzenie zamówienia. Jednak został już naprawiony, i aktualnie nie powinno być problemu z potwierdzeniem zamówienia. Przepraszam za kłopoty.
 9. Ania, nie wiem czy może nie pytam za wcześnie, ale może jest to już wiadome - czy za przesyłkę gw2 kolekcjonerki będze można zapłacić przelewem czy tylko za pobraniem?
 10. Wiadomo już może +/- kiedy będą wysyłane pudła z Guild Wars 2? Chodzi mi głównie o kolekcjonerkę i o to, czy przed headstartem/premierą czy po, bo podobno nabywcy Collector''s Edition dostaną drugi klucz, a ten z pre-purchase kiedyśtam wygada.