Khalid

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1832
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Khalid

 1. Na następnego BlizzCona przyjde przebrany za smartfona.
 2. Nie tylko tobie. Tu sie wszystko sypie od momentu wprowadzenia nowego designu strony. Ciągle wylogowania. Niedostępne komentarze i inne błędy. Trochę się dziwie, że przez tyle czasu (lat) nikt z tym nic mądrego nie zrobił.
 3. Rzetelną... przepraszam. Kiedyś można było edytować.
 4. Czy mogę zapytać tak całkiem szczerze ? Gdzie jest Myszasty ?! Ten człowiek nawet z dziadostwa potrafił sklecić taki materiał, że głowa mała. Mogę uzyskać żetelną odpowiedź ?
 5. Panie Muradin nie leciałbym, aż tak ostro. Jeśli już to faktycznie DzikiDzik troche popłynął. Patrząc na to tak całkiem szczerze gdybyś nas zbanował to już w ogóle nie mielibyście komentarzy pod chyba żadnym artykułem :) Korzystają z okazji chciałbym zapytać kiedy uwolnicie nas od artykułów bardzo kreatywnej pani o imieniu Katarzyna ?
 6. Nic mi do tego, że lufe widziałeś tylko w internecie. To żaden kompleks.
 7. Chyba wolałbym, żeby za tę produkcję wzięło się HBO. Wątpię w to, że Spakowski jest optymistycznie nastawiony do tego serialu. On widzi w nim raczej dollary.
 8. Przecież to murzyn. Co więc dziwnego jest w jego zachowaniu ? U nich to normalne.
 9. Widać giganci upadają, a małe firmy zaczynają rosnąć w siłę.
 10. Kategorii jest tak wiele, że właściwie można wpisać gdzieś każdą nową produkcję. Nie uważacie, że to beznadziejne ?
 11. Ja go tam bardzo cenie za serię Gothic i StarCrafta :)
 12. Ktoś pamięta ?  XD "Najprawdopodobniej albo...albo..szyny, które nie są równie, albo tak jak mówiłam we wcześniejszym wejściu szyny były złe..a podwozie...podwozie...też było złe"
 13. Nie wiem o co chodzi, ale masło stoi już po 8 zł ! Ja Wiedźmina kocham i czekam na 4 część. Co do Wiedźmińskich Opowieści... nie grałem, ale znajomi mówią, że ta gra to coś niesamowitego. Ja im wierzę. Moze kiedyś sam kupie chociaż nigdy nie grałem w Gwinta. Ponad 300 godzin w Wiedzmina 3, a nie rozegrałem żadnej talii.
 14. Twórcy Hellblade zrobili piękną grę, a potem się sprzedali... przykro patrzeć.
 15. Ja mimo wszystko zapisałem się na bete. Jestem ciekaw jak to wszystko będzie wyglądać. Nie wiem tylko czy moja Nokia 3310 to udźwignie.
 16. Po takiej akcji teraz będą szybko ciupać Diablo IV na kolanie ;p Oj nie wiedzą już jak się tłumaczyć. Mataczą i mataczą.
 17. Khalid

  Diablo: Immortal grywalne tylko w sieci

  Ja kupuje internet na allegro w 5 kg paczkach. Nie wiem na ile to wystarczy.
 18. Ja zawsze grałem Terranami. Czemu tak mało ludzi nimi gra ? Czyżby byli najsłabsi ?