Fraq-u

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  95
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Fraq-u

 • Ranga
  Przodownik
 1. Szkoda, że w tym roku nie zagramy na PC. Być może, Rockstar wykona znośną optymalizację na blaszaki, jeśli tak można poczekać dodatkowe 3 miesiące.
 2. Fraq-u

  Muzyka Trance...

  A propo gier i trance... https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lDiEODSpqLY
 3. Najbardziej oczywiście czekam na gameplay z Wiedźmina 3. Chętnie przyjżę się Far Cry 4 i nowemu Assasynowi. Oczywiście chciałbym aby Rockstar ogłosił GTA V i RDR na PC. Co do nowego Mass Effecta, wcale nie mam dużego parcia aby go zobaczyć, ba nawet chciałbym aby ta seria przez najbliższe parę lat została zostawiona w spokoju.
 4. Widać Ubisoft sporo wydał na reklamę tego produktu.
 5. Z miksturami rozwiązanie mi pasuje, tylko szkoda, że po ukończeniu głównego wątku, nie będzie można kontynować rozgrywki, tym bardziej, że dostaniemy duży świat. Być może wyniknie to z fabuły w której np. Geralt zginie i brak możliwości kontynuacji było oczywistą kwestią. Kiedy data premiery :P ?
 6. Na razie ciężko wywnioskować czy gra będzie dobra, jednak z pewnością ma aspirację do najlepszej gry CI Games. Walka bardzo arcadowa, grafika dość ładna, tylko poziom trudności wydaje się..łatwy. Dziwne Tomek Gop powtarzał, że gra będzie wymagająca, a na tym fragmencie rozgrywki było widać, że bez problemu sobie radził z przeciwnikami, którzy AI też nie mają zbyt super.
 7. Fraq-u

  Muzyka Trance...

  Nie kojarzę....:)
 8. Fraq-u

  Muzyka Trance...

  To na rozbudzenie, może podam swój utwór roku, przez wielu uważany za przereklamowany, ale prawda jest taka, że utwór słyszałem dużo wcześniej niż narobił się na niego hype, z wiadomych względów ''Ramelia'' - http://www.youtube.com/watch?v=CULZK1HFs8s A u Was co tam najlepsze w zeszłym roku ?
 9. Sory mała pomyłka :D najgorszy to zdecydowanie Kac Wawa :)
 10. Fraq-u

  Muzyka Trance...

  Jest tu jeszcze ktoś ?