HanSatan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  49
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O HanSatan

 • Ranga
  Przodownik
 1. Sony nie wprowadzi takiej opcji, ponieważ: 1. Fala remasterów nadciąga = dodatkowy $$$ 2. Chcą wypromować swoją usługę cloud-gaming PS Now = dodatkowy $$$
 2. Nowy Doom powinien tak wyglądać, mam na myśli styl rozgrywki. To co zaprezentowało id jest zdecydowanie za wolne...
 3. Jak dla mnie zapowiada się rewelacyjna gra, wreszcie przemyślany gameplay z fajnie zarysowanymi lokacjami. Gra pewnie na jeden raz, ale jaki!
 4. Trailer fajny, aczkolwiek moim zdaniem ta seria idzie w złą stronę to już nie jest "ten" MGS ;)
 5. Faktycznie zastosowanie 5Ghz w bezprzewodowym kontrolerze jet bardzo uzasadnione :)))
 6. Jak będzie wyglądać komunikacja? Ano Microsoft zapewni nowy odbiornik za 30$, który pewnie niczym nie różni się od starego :)
 7. Dobrze to teraz niech zaprezentują różnice między ustawieniami High i Ultra. Będą zapewne minimalne i niewspółmierne do wymagań zalecanych do ustawień Ultra.
 8. > W zalecanych procesor nie jest równomierny do karty graficznej ;>. Pewnie i tak uruchomi > się i będzie działało w 30-40 fpsach nawet na słabszych sprzętach jak każda gra z resztą... > Wymagania=marketing robiony producentom sprzętu. Albo gra jest po prostu źle zoptymalizowana i ma za duży narzut na CPU...
 9. HanSatan

  Dishonored 2 zmierza na E3 2014?

  Jedynka była świetna i nietuzinkowa, oby dwójka powstała.
 10. Ja poczekam z zamówieniem do pierwszych recenzji/patchy. Niestety ostatnimi czasy nie można ufać producentom gier, nawet w przypadku tak świetnej serii jak Dark Souls.
 11. Sony to korporacja jakich wiele i trzeba się niestety godzić z ich polityką czy chcemy czy nie. Oczywiście opłacalność zakupu PS+ dla PS4 jest w tej chwili niemalże zerowa, no chyba że gramy jednocześnie na innych konsolach od Sony.
 12. Beta była bardzo przyjemna, fajna odskocznia od standardowych shooterów.
 13. Pewnie by poczekał miesiąc lub dwa z wydaniem gry, gdyby nie księgowi, którzy do końca lutego muszą policzyć zera na koncie.
 14. Jedynka bardzo fajna, natomiast już grając w demo dwójki miałem pewne obawy, no nic trzeba sprawdzić samemu.