Papski

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  23
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Papski

 • Ranga
  Robotnik
 1. Walki na ziemnych mountach mają być w Argent Tournament ;P.
 2. A ja zawsze myślałem, że ten "oszołom" jest odpowiedzialny za cały zarys fabularny WoW''a... Przydałoby się wyedukować troszkę w tym zakresie i pomyśleć, że mu chodzi o filmiki i dialogi. Ja również czytam opisy questów ale przydałoby się większe urozmaicenie w większej ilości questów niż tylko i wyłącznie Wrathgate.
 3. Bo to pani Katrana Prestor ;). Już jej nie ujżysz w Stormwind, gdyż po patchu 3.0 cała historia związana z Onyxią została usunięta. Przeszukaj sobie wowwiki czy coś innego to się dowiesz czemu ma te skrzydła.
 4. @anadim No ale chyab nie powiesz, że pierwsze wrażenia można pisać na jakiś temat po nie obeznaniu się ze wszytkimi podstawami (jestem świadom, że to nie jest recenzja). Jak już było wspomniane mechanika: - zreorganizowanie systemu buff/debuff - teraz gramy z kim chcemy a nie z kim musimy (żeby przejść raid) - podzielenie raidów na 10/25 osób - niektórzy nie mają czasu na zebranie 25 osób questy: (tu szczególnie widać "pierwsze wrażenia"...) - z pewnością jest dużo więcej bombing runów niż w TBC co już urozmaica rozgrywkę (wszak to są najfajniejsze questy) - super questliny (za przykład może posłużyć Wrathgate i Undercity czy questline o sercu Arthasa) No i oczywiście karygodne zaczynanie w Borean, jakby autor nie wiedział, że jest jeszcze druga lokacja startowa...
 5. Papski

  WotLK - level 80. w 27 godzin

  On to zaplanował już od bety, szukał najefektywniejszego sposobu na wbicie 80 lvla jak najszybciej. I znalazł - jaskinię w Grizzly Hills gdzie mobki są neutralne. I apropo tego "czitowania": Atene i spółka dostali bana, nie Nymh. Atene Team używali ludzi poza party do zabijania mobów w instancjach. Nymh miał kumpla, który leczył go poza party (spędził 27h bez zysku w expie - to się nazywa poświęcenie ^^). Jak dla mnie, Nymh wpełni zasługuje na tytuł pierwszej 80.
 6. Jakby irokez był różowy to w ogóle miażbyłby ;]. A ta figurka gnoma to ma taką samą wysokość co gnomy? ^^.
 7. Papski

  O braku TFU na PC

  No już niech nie przesadzają. Mogliby chociaż dać na PC wersję z PS2 (bez fizyki i z gorszą grafą)...
 8. Zastanawia mnie czemu w artykule o tych "dobrych" nie ma trio Kilik - Xianghua - Maxi ;]
 9. Czytałem gdzieś na oficjalnym forum, że kraje, które mogą uczestniczyć w konkursach są zależne od prawa w danym kraju. Możliwe, że polskie prawo przeszkadza w tym.
 10. WoW wcale nie spiepszył lore Warcrafta. Kto powiedział, że to co się dzieje zalicza się do lore? A nawet jeżeli, to po śmierci Arthasa/Illidana mogą dodać kogoś nowego (w W3 ze "starych znajomych" był chyba tylko Uther i Grom). Co do MMO - chciałbym taki mix tych trzech marek Zamieci. Jest nawet fan-art ze Starcrafta (układ planetarny), na którym widać Azeroth ;)
 11. Tylko czekać na edycję kolekcjonerską i kupuję! Szczerze mówiąć, nawet jeżeli grałoby się tym evil penguinem z obrazków to gracze i tak by kupili nowego diabełka. Tak na marginesie powiem, że w zeszłym roku był BlizzCon 2007, a nie Blizzard Worldwide Invitational. Tam zapowiedzieli Starcrafta II ;].
 12. Toll, twoje teksty są świetne. Trzymaj tak dalej. ŚAOBpW (średnio aktywny ork biegnący po wodę) FTW!
 13. Przeczytaj dokladnie historię - Draenei nie należą do Hordy, gdyż to orkowie (należący do hordy) zaatakowali ich w Draenorze. Stara nienawiśc nie rdzewieje, nie?
 14. Coraz ciekawsze te twoje teksty, Toll. Trzymaj tak dalej! czekam do justra, godz 22 - na nastepne wydanie.
 15. Nietety panie mądralo, nie pisze się Khael Tas, ale Kael''thas Sunstrider... Ja wytkne tylko jeden błąd autorowi: starożytna rasa naG, a nie naGI.