lothar86

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  91
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez lothar86


 1. Około 10 lat temu mówiono o ekranizacji oryginalnego Deus Exa. Nic z tego nie wyszło. A historię ma (w mojej opinii) zdecydowanie lepszą. Nie bez powodu jest uważany za jednąz najlepszych gier komputerowych. "Głównym bohaterem będzie były pracownik SWAT..." - pracownik? a co on śmieci wywozi? Jak już to funkcjonariusz SWAT, przecież to policjant jak każdy inny, tyle, że od zadań specjalnych.


 2. Mam uwagę do nagrywającego ten filmik. Byłoby fajnie jakby nie używał on imion świętych bez powodu, rzucanych jako zamiennik podwórkowej łaciny, tym bardziej grając w tak brutalną grę. Do samej gry nic nie mam, ale straszny się kontrast zrobił. Sam nawet chętnie zagram w tą grę jeśli za parę miesięcy zostanie zorganizowany jakiś weekend testowy. :) Bo w ciemno gier nie kupuję.


 3. Jak masz fajną drużynę zgranych ludzi na voipie to można grać ciągiem 3 godziny :D To jest gra stricte drużynowa i solowanie się ala John Rambo kończy się rzeźnią. Niestety sporo błędów w grze odstrasza. Np. nagły spadek FPSów, normalnie 30-40 aż tu nagle 5 i często tak jest do końca bitwy. Czasami sytuacja stabilizuje się po 30-60 sekundach. Lepiej nie ruszajcie tej gry za wcześnie, wstrzymajcie się jak naprawią trochę błędów bo się zrazicie, a gra się przednio. :)


 4. Bierz TII. Miałem okazje grać 3 dni w betę. Bardzo fajny hack''n''slash. Szczególnie podoba mi się pomysł na pasek adrenaliny, który po naładowaniu skutkuje większym dmg i nielimitowaną maną przez cały czas trwania. Dla elementalisty IMBA bo rzucasz na wrogów najpotężniejsze zaklęcia za free. ;) Mnie szczególnei do gustu przypadł Outsider. Będę nim grać czekając na moją wymarzoną klasę Demolition w Grim Dawn (jeszcze rok czekania :/)
  Tyle samo dni grałem w bete DIII i powiem ci, że gra mi się nei podoba. Już lepiej odpalić D2 :D