Drizzt_Master

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  62
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Drizzt_Master

 • Ranga
  Przodownik
 1. Oj ważna, ważna, bo jak widać ES do tej pory sobie nie poradził z balansem, więc dodając mniej rzeczy jest szansa, że kiedyś im się to uda. Dla mnie pod tym względem leżą. Gra ma już prawie 2 miesiące, praktycznie od początku wiadomo było, co jest nie tak, a do tej pory jeszcze nie ma patcha... No tak tryb monopolu i rewolucja wyjątkowo dużo wprowadzają do rozgrywki. Szczególnie, że nikt praktycznie z nich nie korzysta, a Japończykami gra duży odsetek ludzi na ESO. Uważam, że ten dodatek jest dużo lepszy od The Warchiefs, który narobił tylko dużo zamieszania i nierównej rozgrywki. Przepakowane indiańce, dzięki bonusom z ognicha mogą wszystko. Jak kogoś, kto grał sporo na ESO nie denerwują np. rajdy Sioux''ów to chyba jest ślepy... Najchętniej grałbym bez TWC ale nie wiem czy znajdę wystarczająco dużo zawodników do gry :(.
 2. Wszystko co ma bonus na lekką piechote jest kontrą, ale wszystkie te jednostki z łatwością padną na arquebuiserach, więc nawet nie trzeba dużo micro, a z kartą 3x na piechotę cała kontra disciplów pada jak muchy...
 3. Też tak sądziłem, ale większość czołówki gra Chińczykami właśnie => elorating.com :) , a to coś znaczy. Szybka III era (wonder z upem na disciple) i mass discipli ładnie potrafi załatwić.
 4. Mimo kilku błędów merytorycznych (każda faktoria handlowa może produkować inny rodzaj surowca, Azjaci mają po 4 sprzymierzeńców w konsulacie do wyboru), tekst oceniam bardzo pozytywnie. W końcu ktoś powiedział coś dobrego o Age''u. Chciałbym, żeby polska scena się trochę poprawiła, bo leżymy, ale to wszystko przez brak turniejów. Skutek - m.in. brak reprezentacji na WCG. Balans nie jest taki świetny, jak to zostało ujęte (Chińczycy przy pomocy Disciplów koszą wszystkich szybko i bez problemów), ale jest i tak lepiej niż było w przypadku The Warchiefs, bo Indianie są wyjątkowo przepakowani.
 5. Drizzt_Master

  Age of Empires III: The Asian Dynasties

  >ale Nie jeszcze nie doszły. Dopiero dzisiaj jest pakowanie i przygotowywanie do wysyłki :(. Liczyłem, że dostanę to dzisiaj, bo akurat była okazja pograć, ale widać będę musiał poczekać na weekend.
 6. Drizzt_Master

  Age of Empires III: The Asian Dynasties

  Oczywiście odpowiedzi przedstawiciela CDP nie mogę oczekiwać?
 7. Drizzt_Master

  Age of Empires III: The Asian Dynasties

  Dlaczego zamówiłem Pre-Order, a moja kopia (w przeciwieństwie do kopii mojego znajomego) nie została jeszcze wysłana? Zamówienie złożyłem 2 miesiące temu, więc sądzę, że powinienem być jednym z pierwszych na liście osób, które dostaną grę. Mój znajomy zamówił w piątek a jego kopia już leci (moja czeka na dostępność towaru). Liczę na szybką odpowiedź. Chciałbym usłyszeć, że to tylko pomyłka i jutro dostanę grę.
 8. A i zapomniałem się spytać czy jak zamówiłem Pre-ordera to czy dostanę grę w sobotę 10 grudnia w sobotę czy będę musiał czekać do poniedziałku? Bo jeśli mam czekać do poniedziałku to już wogole oznacza dla mnie premierę 16 grudnia, czyli wtedy gdy bedę miał okazję pożądnie pograć...
 9. Ile można czekać na ten dodatek :/. Dlaczego z każdą cześcią Age of Empires jest tak, że wydają ją 1,5 miesiąca później niż w każdym innym europejskim państwie. Ach tak rozumiem, polski język jest trudny i przetłumaczenie trwa dłużej niż na fiński. Pozdro :/ P.S. Zapomniałem dodać, że planowałem zamówić angielską wersję z USA, ale jak zobaczyłem, że gra zostanie wydana 8 listopada to zrezygnowałem. Teraz żałuje... Sądziłem, że raz wykonacie dobrze swoją robotę. Ojj nie wyszło, jaka szkoda. CDP: "Następnym razem zrobimy tak samo" - podpiszecie się pod tymi słowami?
 10. Drizzt_Master

  Prace nad The Asian Dynasties zakończone

  Ejj no bez takich 8 listopada to i tak dużo po premierze, a tu nagle 6 grudnia... Chyba wam się w głowach poprzewracało. Jak tu utrzymać się na poziomie z innymi graczami jak mam czekać 1,5 miecha żeby dostać tą grę. Czy cdp nie może brać sie za tłumaczenie zdeczka wcześniej, a nie jak gra już wyjdzie na zachodzie. Albo po prostu udostępnijcie angielska wersję do kupienia w waszym sklepie. Bardzo chętnie skorzystam.
 11. Liczę na poprawienie balansu rozgrywki na ESO. Podobno BHG współpracuje z najlepszymi graczami TWC, więc ciekawe co z tej współpracy wyniknie. Mam nadzieję, że jak najwięcej, chociaż na pewno mają cięzki orzech do zgryzienia - 14 zróżnicowanych nacji, które mają mieć równe szanse. Oby było to możliwe...
 12. Sprobujcie pograć po necie, tam dopiero zabawa. Kampania śmierdzi :P. Jeśli chodzi o kompatybilność, to wszyscy z dodatkiem TWC czy bez będą mogli grać W TAD. Na multi jest to rozwiązane tak, że przy każdej grze będzie zaznaczone czy host ma dodatek TWC czy nie ma ;). Oby tylko postarali się o dobry balans rozgrywki, bo do tej pory od premiery podstawki ciągle jest nierówno. Miejmy nadzieje ze Big Huge Games wie co robi i wreszcie doczekamy się tego idealnego patcha i balansu w stylu tego ze StarCrafta.
 13. Drizzt_Master

  Mistrzostwa Polski RTS 2007 już we wrześniu!

  RTS = Strategia czasu rzeczywistego. Już wiesz czemu nie ma EU3 albo HoI2 ? Zadam pytanie dlaczego w Polsce na poważnie traktuje się tylko CS''a i gry Blizzarda :/ ? Na całym świecie w WCG jest AoE3, a w Polsce nie ma :/
 14. Drizzt_Master

  Mistrzostwa Polski RTS 2007 już we wrześniu!

  Kurde, dlaczego w Polsce bez przerwy zapomina się o Age of Empires 3? Na świecie to najpopularniejszy RTS zaraz po Starcrafcie i Warcrafcie :/.
 15. Drizzt_Master

  RTS Area w kolektywie gram.pl!

  Vilmar postaraj się, żeby TWC znalazło dużo miejsca na tym serwisie. W końcu powinieneś :P Bardzo chętnie podejmiemy współprace z serwisem, jako klan TWC''a. :)