Kam9000

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  57
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kam9000

 • Ranga
  Przodownik
 1. Alekde---> Grałeś w inną grę? Przecież ten Rome wygląda gorzej od shoguna II i chodzi też gorzej, o innych błędach nie wspomnę (większość uniemożliwia zabawę). Shogun II podczas premiery był grywalny, Rome jest grywalny dla odsetka klientów. TA GRA TO BETA. Chcieli wydać przed największymi hitami i mamy teraz bubel. Wystarczyła by obsuwa na I kwartał 2014 roku i gra byłaby cud, miód, orzeszki, a wyszła kupa. Wszystko przez SEGĘ (wydawcę) o jak ja ich już nie lubię...
 2. Wygląda gorzej niż na zapowiedzi PS4. Widocznie tamto było na pececie. Tutaj widzę takie sobie cienie i strasznie kanciaste bryły :P
 3. EEE mnie się wydaję, że rekomendowane to minimalne, a minimalne to rekomendowane, bo to zestawienie nie ma kompletnie sensu. Minimalne są wyższe. Chyba coś się pomyliło.
 4. naczelnyk---> Przestań już gadać o takich głupotach. Prezentacja Bf4 była na radeonie 7990. Więc PS4 nie ma nawet startu.
 5. Kam9000

  Rozdajemy klucze do bety SimCity

  Mieliście dobre 5 minut najmniej.
 6. Kam9000

  Rozdajemy klucze do bety SimCity

  Ok dziękuje bardzo redakcji :)
 7. Kam9000

  Rozdajemy klucze do bety SimCity

  Dobrze przyznać się. Kto zawinął więcej niż jeden klucz xD
 8. Ja tam nie wiem o co chodzi ot zwykły kolejny assassin. Spodziewam się mniej więcej tego czego spodziewałem się po zakupie dwójki (pierwsze wrażenie z II było niesamowite). Nowy assassyn wygląda tak samo jak poprzednicy z drobnymi usprawnieniami i nowościami (oceny na poziomie 90/10 zapewne).
 9. Oni nawet w BO nie umieli utrzymać tych swoich 60 klatek na konsoli. Więc nawet się niech już nie wypowiada. Framerate był w zakresie 30-60 z czego najwięcej czasu przy około 40fps.
 10. Czyli, że będą dostępne większe piersi w dodatku teselowane????? AWESOME. Dobra ogarniam się. Czyli przynajmniej nie będzie to port odwalony na 2 z minusem, aby tylko działał.
 11. Olewanie ps3 i pc? Widzę, że gra kierowana dla hamburgerów.
 12. Zgadzam się oglądając gameplay''e można wywnioskować, że to zwykły cod z lepszą grafą. Już nie wspomnę o animacji celowania, która ma jedną klatkę i nagle ci się pojawia broń przed oczami.
 13. Z tego co pamiętam byłem zdziwiony. Kiedy zobaczyłem newsa o sprawie z kobietami to byłem mocno zdziwiony, bo niedawno oglądałem jakiś gameplay i tam wydawało mi się, że była kobieta. =_=
 14. "Terrible port this game should be out in 2005 or something the graphics is so bad with no PC setting 720p native resolution and with 30 FPS locked . The gameplay is not smooth at all and starting with broken sword is so idiot thing to have in game the difficulty of this game is u having some **** weapon in close tight area it is not about skill when ever u rest u will have the same enemies you already killed this game is really one of the worst games I ever played there is nothing fun about it" - cytat jakiegoś gościa na ang. forum Czytając opinie niektórych ludzi po premierze pecetowej wersji nie dziwie się, że chcą to zrobić.
 15. A więc o to chodziło kiedy mówili, że będzie można odpalać gry z xboxa :D