Szurubur

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  44
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Szurubur

 • Ranga
  Przodownik
 1. Stena w ręku dobrze mieć I śmiać się śmierci prosto w twarz, A potem zmierzyć - i prać - bez lęku Za kraj! Za honor nasz!   
 2. 7 ponieważ to odgórnie szczęśliwa liczba, 7 dnia się urodziłem, w 7 dni został stworzony świat (tak powiadają) więc wydaje mi się to odpowiednim numerem na koszulkę mojego bohatera.
 3. no właśnie coś mi tu nie pasowało, ten patch chyba nawet nie został jeszcze wypuszczony ;>
 4. patch jakoś niestety nie poprawił płynności gry, przez co jest on dla mnie bezwartościowy --''
 5. Za takie coś mogliby rzucić SP za darmo w ramach przeprosin dla tych którzy grę już mają. W tej kwestii Ubi zachowało się perfekcyjnie przy okazji wtopy z Unity. Niestety wątpię by zrobili coś ponad to, że podłubią i wydadzą jakieś patche.
 6. w pierwszej części brakowało mi jakiegoś fabularnego kopa, tego oczekuję po części drugiej.
 7. Szurubur

  Batman: Arkham Knight - recenzja

  Powiem tak, unity przy batmanie był optymalizacyjnym dziełem sztuki, o wiedźminie nawet już nie będę wspominał. Niestety ale takie zachowania powinny być tępione przez społeczność ale również przez media growe. Czemu np nikt nie wymusza na twórcach dostępu do wszystkich wersji gry tak by móc recenzować każdą platformę? Media wystawią super ocenę na konsoli i mają wyrypane, że np jak w tym przypadku na PC ta gra nie zasługuje na 2 jeżeli chodzi o techniczne sprawy. Ech... paskudne czasy nastały. Tak wiele szumowin a tak mało ludzi którzy mogliby z nimi walczyć ;p
 8. Szkoda, że tak wygląda pożegnanie z trylogią... Jeszcze nie miałem okazji gry uruchomić, liczę, że jak przy okazji Unity gra nie sprawi problemów i będzie działać płynnie na ultra. Heh... ciekawe teraz co powiedzą Ci co psioczyli na 3 część batmana ;p
 9. to se strzeliła kiece ;p a wracajac do gry, to jestem ciekaw jak zakończą tą trylogię.
 10. Bardzo fajnie, dawno nie było nic w klimatach Vietnamu :)
 11. Kurcze, gra mnie cholernie zaintrygowała. Coś czuje, że przyjdzie mi ponownie zakupić ps4 w przyszłym roku. ^^
 12. Szurubur

  Grand Theft Auto V - recenzja wersji PC

  Mimo wszystko wydaje mi się, że GTA IV było większym skokiem jakościowym niż obecne GTA V. Do tego razi w oczy fakt, że na dobrą sprawę miasto jest puste, mało jest ludzi i to niszczy klimat wielkiej metropolii. Już chyba WD pod tym względem wygrywał. A tak poza tym, to ogólnie jest bardzo dobrze, zresztą tak jest przy okazji każdej części GTA :)
 13. Szurubur

  Staż w dziale Obsługi Klienta

  Gdyby to był jeszcze płatny staż to mógłbym pomyśleć, tak niestety pozostaje życzyć powodzenia innym.
 14. To już nawet nie jest śmieszne... Szkoda, że pewno i tak sprzeda się na tyle dobrze, że takie praktyki będą nadal wykorzystywane.
 15. Faktycznie, wygląda to bardzo słabo na tych scr. Mam nadzieję, że nie będzie sytuacji z DS2, bo inaczej się srodze zawiodę.