beziko

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  364
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O beziko

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Tjaaaaa... to sobie panie wsadź GTX 1080 do 3DSa.
 2. Czujecie tą moc ocen dzisiaj? W pierwszej dziesiątce najniżej ocenianych gier są 4 gry na poziomie 40%.
 3. Tja, zapowiada się kolejne grindowe kupsko jak GTA Online.
 4. U mnie na Redmi Note 4X gra przez reklamy lagowała strasznie. Po odłączeniu z sieci dopero chodziło bez problemu. Tak czy siak ta gierka to kupka.
 5. Twórcy wypowiedzieli się sami, że nie zasługują na nominację. Poza tym, ktoś w ogóle się przejmuje tym? Od dawna te głosowania na gry roku itd. to debilizm. Zwycięskie tytuły i nominacje to porażka.
 6. beziko

  Pierwsze oceny Star Wars: Battlefront II

  Polecam przeczytać te recenzje, bo niekiedy jest po prostu śmiech na sali. Piszą, że w singlu brakuje wiele i w multi bez sensu grindowanie, a na końcu dają i tak 8-8,5/10.
 7. A co mamy robić? Przecież EA od paru lat coraz bardziej rucha graczy. Oprzytomnij. To że zmienili coś to nie znaczy, że jest nagle cacy. Po prostu nie dawać tym chytrusom ani grosza aż nie zmądrzeją.
 8. Ja nie wiem jak wy, ale ja oceny od dawna mam w du**e. Może recenzje na Steamie nie są doskonałe, ale bardziej ufam losowym ludziom niż pitu pitu "recenzentów". Jeśli już to lepiej posłuchać recki jakiegoś przynajmniej w miarę rzetelnego youtubera.
 9. Po premierze będzie płacz jak zawsze. Niczego nie nauczysz już graczy dzisiaj.
 10. On się od dawna DayZ nie zajmuje Uciekł od DayZ robiąc kolejne szambo. Myślę, że dobrze prawi.
 11. Najgorszy event jaki mogli wymyślić...
 12. 3?  Afterbirth + jest dodatkiem, a na konsolach już dawno jest wszędzie gra z tym, że bez dodatku. Poza tym na necie wiele osób pisze do twórców, że z chęcia przygarnęliby pudełkową, to czemu by nie wydać? :P