Skayfer

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  118
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Skayfer

 • Ranga
  Przodownik
 1. Skayfer

  Europa Universalis III - temat ogolny

  Może to tylko wina tego save''a i tej rozgrywki, a nie samej gry ? Próbowałeś od nowa grać ?
 2. Skayfer

  Europa Universalis III - temat ogolny

  Ja mam EU3 z Biedronki i działa idealnie, jeszcze żaden crash mi się nie zdarzył. A nie ma Steam jakiejś pomocy technicznej czy coś w tym guście ?
 3. Skayfer

  Telefony Komórkowe

  Witam, szukam używanego telefonu. Dam góra 200zł. Co do wymagań to złącze mini jack 3,5mm (to klasyczne, słuchawkowe), slot na karty micro sd, co najmniej 4gb, mile widziana funkcja radia.
 4. Co powiedzie na granie na komputerze z telewizorem zamiast monitora ? Mam na GPU wolne złącza Display Port i HDMI, które wybrać do podłączenia ? Da się wyżyć przy graniu samym padem (wiem, że shootery odpadają).
 5. Piszę skrypt w PHP na wyszukiwanie rekordu z bazy, kod jest tutaj http://pastebin.com/zCUCUzr5. Wywala błąd mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in. Nie wiem co jest nie tak. Może w zapytaniu muszę podać wszystkie pola jakie występują w tabeli ?
 6. Dzięki za odpowiedź. Gdzieś przeczytałem, że ten drugi parametr w nawiasie for to warunek zakończenia pętli, czyli, że jak jest true to kończy się działanie pętli. Co do drugiej kwestii myślałem że stworzenie zmiennych W1 i W2 typu unsigned int rozwiązuje sprawę ?
 7. Piszę w c++ grę "walka bokserów" i mam problem. Tutaj kod z ostatniej wersji http://pastebin.com/yg80VB6E Dodałem pętlę dla rund od 2 do 12 i tu jest problem, bo program omija tą część programu (wykonuje się kod tylko dla pierwszej rundy). Myślę, że może być coś na rzeczy z tymi warunkami. Albo w for, albo w if, ale kompletnie nie wiem gdzie dokładnie i na czym polega błąd.
 8. Skayfer

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Przytyć przytyje, tyle tylko, że to będzie samo tłuszczysko a nie mięsień.
 9. Potrzebuje zrobić strona w której po zalogowaniu się przeskoczę na inną podstronę. Kod na którym pracuje jest tu http://pastebin.com/X7dWtbnz Baza danych - baza tabela - logowanie id - 1 login - admin haslo - admin123
 10. Skayfer

  Banki - który wybrać?

  Albo powiedz rodzicom żeby kieszonkowe przelewali Ci na konto ;). Jak pójdziesz do roboty prawdopodobnie wypłatę będzie Ci pracodawca na konto przelewał to nie będziesz musiał latać.
 11. Skayfer

  Banki - który wybrać?

  Albo 2.50zł i przez wpłatę na poczcie, albo dajesz kasę komus z rodziny kto ma już konto i przelewa Ci ją na twoje.
 12. Dostałem do opracowania temat "Literacka wizja polski w dziełach H.Sienkiewicz i S.Wyspiańskiego". Mam zrobić coś na wzór prezentacji maturalnej. Do przykładów dam "Krzyżaków", "Potop" i "Wesele" Waszym zdaniem jak to powinno wyglądać ? Co powininem tam zawrzeć ? Nie wiem jak by to fajnie rozpocząć (wstęp). Tutaj moje wypociny http://pastebin.com/T6nrrLZx Jakby mi ktoś w tym pomógł byłbym niezmiernie miły ;)
 13. Ciekawe czy zmienią koncepcję pada, czy zostawiam starego.
 14. Skayfer

  Banki - który wybrać?

  Ktoś tu jest prawdziwym leniem, minuta szukania w internecie... https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/rachunki/rachunki-osobiste/pko-konto-za-zero/#/oprocentowanie-i-oplaty/ Korzystam od jakiegoś czasu z Alior Synca. Wszystko jest ok, jestem zadowolony. Jedyny mankament na który jak na razie się natknąłem to brak wyświetlania obecnego salda w bankomatach banku spółdzielczego. Wy też tak mieliście ?
 15. Skayfer

  Jakie studia?

  No sztuczki sztuczkami, ale jest gdzieś w jakimś regulaminie czy tam kodeksie zapisane, że student ma prawo do takiego przeniesienia ?