Skrzypiec

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  415
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Skrzypiec

 • Ranga
  Delegat
 1. Ech, standardowy płacz jak pod każdym newsem dotyczącym csa. To nie smurfy, nie czity przegrywają Wam gry, tylko wasza własna psychika. Sam zaczynałem od silver elite mając praktycznie zerowe doświadczenie z jakimkolwiek csem, przez 6 miesięcy gry dobiłem do supreme. Prawdą jest że nigdzie, na żadnej randze nie ma balansu, na LEMie, kończą się smurfy, a ich role przejmują zwykłe czity w stylu 50:3. Rangi guardian, a szczególnie szeryf jest najgorszy, tam dopiero jest wylęgarnia cziterów, wątpie by zaczynała się tam normalna gra. Z drugiej strony grając na smurfy w gold novach, silverach uczysz się tak na prawdę gry. Zresztą płacz ludzi, którzy próbują strzelać w biegu, w skoku, biegają na "pałę" i narzekają że nie da się wyjść z gold nova chyba pozostanie do końca tej gry. Ludzie zamiast przysiąść i poprawić swoje umiejętności piszą takie płaczliwe komentarze jak te powyżej. Pozdrawiam
 2. Tylko że to nie jest studio, które tworzy M&B Bannerlord.
 3. Akurat Ultimate Team jest ciekawym pomysłem.
 4. Skrzypiec

  Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

  U mnie od 9 kolekcjonerka w domu. Szkoda tylko że z płyty instaluje się 2GB, resztę trzeba pobierać.
 5. Brać udział w konkursie, na którego nagrodzie nie zależy nam. Polska mentalność.
 6. Czy dałoby się ubić deal z płatnością przez PayPal?
 7. Skrzypiec

  Team Speak 3

  Witam, mam pewien problem z serwerem ts3 postawionym na vps. Wszystko działa cacy, jednakże kolega z zagranicznym ip(WB) nie może się połączyć z serwerem. Co może być powodem takiego stanu rzeczy? Coś z samym serwerem czy może hosting blokuje zagraniczne ip?
 8. Skrzypiec

  Steam Trading Cards

  Poszukuje Snow Globe #9 oraz ewentualnie #1 lub #5 Na wymianę mam Snow Globe #2 i Snow Globe #3. Steam w podpisie.
 9. Skrzypiec

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Z tego co widziałem w komentarzach na ŁG nie ma blokad.
 10. Skrzypiec

  Wasteland 2 trafia na Steam Early Access

  Dared już Ci odpowiedź ale powtórzę. Studio, które nie ma na swoim koncie ŻADNEJ ponadprzeciętnej gry, ich szefem jest Brian Fargo i przez to mają zbyt wysokie ambicje w stosunku do swych umiejętności. Wasteland 2 i pierwsze materiały wyraźnie podkreślają, tzw jechanie na marce, zebrali masę kasy i znając życie 50% do gry się z tych dolców nie przyłożyło. W przyszłości mają zamiar zabić dobre wspomnienia po Tormencie. Tyle.
 11. Skrzypiec

  Wasteland 2 trafia na Steam Early Access

  Sorry, ale nie. 20Euro bym dał, tyle nie. Tak nawiasem mówiąc zauważam pewien dziwny zwyczaj. Gry tworzone przez studia, które niczego na koncie nie mają poważnego, kosztują w EA więcej niż gry, znanych twórców. Przykład, Nether, a ARMA 3.
 12. EA? Ci, którzy wydali masę świetnych gier? Jak najbardziej zasługują na szacunek. Niestety mimo innych wydawców, którzy mają podobno politykę to oni są kozłem ofiarnym. BF3 za darmo - źle. Premium 150 za 5dlc, do mw3 150zl za 3 dodatki - źle.
 13. Skrzypiec

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Nie będzie. Zawsze dotychczas -75% to było max. Jednak teraz nie jest to w żadnej z dziennych promocji więc można spodziewać się -90% jeśli gaben będzie łaskaw.
 14. Skrzypiec

  Assassin''s Creed IV: Black Flag

  Się za bardzo wczuwają w klimat AC4 w tamtych czasach też trzeba było trochę czekać na wiadomość.
 15. Ciężko żeby komix był z czyimkolwiek głosem, bystrzaku. BTW. Grałem po ang.