JulianPLg

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O JulianPLg

 • Ranga
  Robotnik
 1. Mam problem z włączeniem MP4 Ibox Swanky 4 gb, mianowicie przy włączenie pokazuje się menu, a sekudnę potem pokazuje się komunikat "low power". Oczywiście próbowałem naładować, nie pomogło nawet zostawienie na noc w ładowaniu. Próbowałem też ładować za pomocą USB, ale też nic, za każdym razem wyskakuje ten komunikat. Przez jakiś czas było dobrze, dopiero od kilku dni tak się dzieje. Pomoże ktoś? http://blog.grabowski.ostrowwlkp.pl/recenzje/podreczne-zrodlo-muzyki-test-mp4-ibox-swanky - opis MP4
 2. JulianPLg

  NFS MW BE 2005 Problem z policją (pasek ścigania)

  No to by wiele wyjaśniało ;p Jestem teraz przy 9 z czarnej listy. Dzięki. Żeby nie zakładać nowego tematu, co robić by cie policja bardziej ścigała? Bo za często ją gubię, albo samochody "kaput" xD
 3. W lewym dolnym rogu jest pasek z liczbą, która informuje że cię policja ściga, im wyższa liczba to lepsze jednostki cię ścigają. I właśnie z tym mam problem, przy uciekaniu przed policją liczba wynosi maksymalnie 3, i więcej pasek nie wzrasta. Pamiętam, że pasek chyba do 10, czy coś koło tego. Możecie pomóc?
 4. JulianPLg

  Problem z Divinity 2 Ego Draconis

  Żadnego błędu nie było, gra nie jest spatchowana. Na innym komputerze (win xp) gra działa. Mam WIN 8 Pro
 5. Mam grę oryginalną z pudełkiem, ale płytka jest już nieco zarysowana. Niedawno chciałem sobie ją zainstalować na moim laptopie, instalacja przebiegła pomyślnie, wszystko ok, aż do czasu włączenia gry, a mianowicie nie włącza się, pomyślałem że przez zarysowaną płytkę jakiś plik się nie zainstalował itp. Więc pobrałem kilka cracków (wiem, niełądnie xD), niektóre podziałały ale gra była w wersji angielskiej i bez dialogów, co bardzo utrudnia rozgrywkę. Mogłby ktoś mi z tym pomóc? Co mam zrobić itp.?
 6. JulianPLg

  Leczenie w BioShock

  Wielkie dzięki, już raz padłem, i mi nie użyło strzykawki, działo się tak tylko w przypadku many. Temat do zamknięcia
 7. JulianPLg

  Leczenie w BioShock

  Wie ktoś, jak uleczyć się za pomocą strzykawki w BioShock 1? W lewym górnym rogu jest pasek życia i "many", a obok nich strzykawki.
 8. Znacie może jakąś strzelankę z trybem Single Player?, najlepiej jak by była trochę starsza, tak do 2008 r.
 9. W sumie racja, więc kupie 1, a warto COD 2?
 10. Mam pytanie, czy warto kupic dwie takie oto gry?: Call Of Duty 2 BioShock 2
 11. JulianPLg

  Czy warto?

  Pisząc "Na inne", miałem na myśli np. COD Black Ops itp. Akurat sobie upatrzyłem CODa 2. Evertsen_Dante < Dzięki na przyszłość ;p
 12. JulianPLg

  Czy warto?

  Mam pytanie, czy warto kupic dwie takie oto gry?: Call Of Duty 2 ( Na inne mam troche za słąby sprzęcior xD) BioShock 2 Zaznaczam, że jeszcze nigdy nie grałem w COD-a, ani żadnego BioShocka.
 13. Podałby ktoś tytuły fajnych FTS-ów?, potrzebuje takich co mają tryb single player. Będę wdzięczny xD
 14. Zna ktoś może gry przygodowe, zręcznościowe, logiczne itp. do 2 GB ? (Mało miejsca na dysku ;p) Byłbym wdzięczny xD
 15. Szukam kilku takich gier, więc te 500 MB, nie stanowi dużego problemu. Zainteresowałeś mnie tą grą xD Może ktoś zna jakieś inne?