Izbi

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Izbi

 • Ranga
  Obywatel
 1. > dziala wam gra ? najnowszy chrome i najnowsza opera biale tlo po zaladowaniu paska Na Mozilli to samo.
 2. Jakieś 2-3 godzinki, ale to i tak nie jest pewne :D.
 3. Prawda jest taka że GOL i G...ZILLA dodały już co najmniej po jednym let''s playu, redaktorzy z tego drugiego puścili nawet całkiem długi stream. Nie mówcie że GRAM.PL niema warunków, aby coś takiego zrobić.
 4. Naprawdę jest aż tak źle? Poza tym nie musisz chyba na nich zwracać uwagi, a z tego co wiem to serwerów jest całkiem sporo.
 5. Ja słyszałem od kolegi że optymalizacja jest ok. Sam ma Palita GTX460, jakiegoś 4-rdzeniowego athlona, 4 gb RAM i mówi że chodzi mu elegancko. Niektórzy też mówią żeby zainstalować sterowniki BETA do karty graficznej. EDIT: Być może chodzi o te: http://www.nvidia.pl/object/win8-win7-winvista-64bit-306.02-beta-driver-pl.html
 6. Faktycznie, te relacje tekstowe są trochę bez sensu. Podczas 20 minutowego filmiku, bądź też streama można pokazać więcej niż za pomocą 24 godzinnej relacji tekstowej.
 7. To może coś na żywo, tak jak kolega wyżej zaproponował, lub jakiś inny stream. Tego chyba montować nie trzeba?
 8. Hmm, już koniec? Może jakiś filmik z komentarzem by się przydał? Prosimy... Bardzo ładnie prosimy...
 9. Sorry że 2 pod rząd, ale to odpowiedź do relacji na żywo. Więc może by zrobić livestreama w umówionym czasie, np. dziś o 16-17? Myślę że z serwerami będzie już tylko lepiej. Edit: A, moglibyście pokazać swoje postacie już w grze?
 10. AC II już ukończyłem, Wiedźminy także, Deus Ex do mnie niezbyt przemawia, podobnie jak Batmany. Może Alan Wake i Bioshock. A co myślicie o Dead Space? Ma dobrą historię? Ew. Mass Effect, mam część pierwszą, ale po moim zdaniem fajnym początku odrzuciła mnie dalsza część i tak naprawdę za wiele w niego nie grałem.
 11. Poszukuję gry z dobrą fabułą i najlepiej urywającym jajca zakończeniem. Jeśli chodzi o rodzaj i gatunek - pozostawiam wolną rękę. Najlepiej wyprodukowana po 2007 roku.