Exa

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Exa

 • Ranga
  Obywatel
 1. Na dzień wczorajszy, byłam już przygotowana na kupno tej gry.. Jednak przesunięcie premiery, całkowicie mnie zniechęciło. Nie podoba mi się polityka tej firmy, rozumiem że nie chcą wydawać ''crapu'' ale właściwa premiera była praktycznie 1.5roku temu.. Mogli szybciej się tym zająć ;x
 2. Eh, mozg kobiety. Zrodziło mi się w głowie pytanie.. "Będę mogła dodać Arno większy zarost?" XDDD
 3. Nie lubię jak ktoś decyduje co mi się bardziej podoba i co jest dla mnie rzekomo lepsze. Porównywanie filmu Hobbit w 48 klatkach a gry to dwie różne sprawy, zupełnie inaczej odczuwa się to w filmie aktorskim niżeli animacji/grze. Jak zablokują AC:U do 30fps to nie zarobią na mnie pieniędzy już nigdy w tej serii ;)
 4. Good. Może optymalizacją tym razem będzie dobra.
 5. Przy każdej premierze The Sims, od drugiej części jest to samo. Bulwersacja ilością nadchodzących DLC/dodatków. Każde simsy były okrojone, i każde będą ta seria już taka jest i narzekanie na to nic a nic nie pomoże. Nikt nie każe wam dodatków kupować, brak basenów jakoś mnie nie rusza, i tak nigdy ich nie budowałam. Graficznie moim zdaniem jest dużo lepiej niż w Sims 3, styl bardziej ''simowy'' a same postacie są dużo bardziej różnorodne względem wyglądu.