AXX0

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  47
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez AXX0

 1. > Ceny już podali gdzieś ? Prawdziwe jak i wirtualne. 700 golda lub 7€ za skrzydlo, pierwsze darmowe. Za 4 skrzydla jest 18 €. Na Battle.net pisze o tym, linka nie podam, bo pisze z tel.
 2. http://instagram.com/p/o1OXmOC747/# Teaser na jutro dla zainteresowanych :D
 3. Tylko WD mi tak marnie chodzi, sterowniki itp, wszystko jest jak byc powinno. Czekam na patch.
 4. Ja mam 10-20 fps i freezy 5-sekundowe co 2 sekundy z GTX770/i5 4670K niezależnie czy gram na low czy ultra. Nawet pierwsza misje zdołałem ukończyć :D Ta gra jest trudniejsza niż Dark Souls :D
 5. Wie ktoś czy jest jakiś pre-download na uplay?
 6. @weronika265 Bo TV jest 1080p, a obraz jest rozciagnięty. Tak naprawdę z 2-3m ciężko jest zauważyć jakąś wielką różnicę pomiędzy 1080p, a 900p na TV 40" przynajmniej w moim przypadku, głównie to marketing, ktory Sony dobrze wykorzystuje. Oczywiście z bliska bez problemu widać różnicę.
 7. Też zamówiłem, tyle że w Ubishopie za 45zł. To jak dla mnie odpowiednia cena za gry.
 8. > A grałeś już? Ja grałem i ta gra to ni MMO, ni TES. Pograłem 4h i... walka marna, tragiczny interface, na plus VA, grafika (jak na MMO) i tworzenie postaci, takie są moje wrażenia z gry.
 9. > Chciałbym żeby fabuła główna nowego TES''a (SP) zajmowała tyle :). A ja bym chciał, żeby tym razem była tam fabuła, a przynajmniej jakieś ciekawsze questy, mniej w stylu kuriera DHL, ale to już pewnie nie byłby TES.
 10. > Gratuluje mądrości tym co potrafią już ocenić gameplay, jakość lokacji itp. ;) rodzice > są z was dumni. No tak, po filmie 3-min, pokazującym grę z pewnością nie da się nic o niej powiedzieć.
 11. Graficznie wygląda dość ładnie, tyle że są to zaciemnione, klaustrofobiczne lokacje w rodzielczości 1920x800 czyli byłoby to jakieś 930p w 16:9. Gameplay - trzecioosobowy shooter z QTE.
 12. Mnie tylko dziwi, że wszyscy nagle RPG robią albo gry akcji, a nie czyste FPSy.
 13. > Nasz wiesmem 3 zagrozony.Jest na co czekac Nie jest zagrożony. Premiera Kingdom Come dopiero w 4. kwartale 2015.
 14. > Co to za bzdurna propaganda. 50% z tych kont to farmerzy złota, 40 % to trial-konta. > Pozostali to subskrynenci, którzy choćby na 1 miesiąc zapłacili. > Takim przekonywaniem, to np. Lineage 2 mogło poszczycić się dużo większymi liczbami po > pierwszych 3 miesiącach online. Tyle ze ci ludzie zaplacili za te konta niemale pieniądze, a 7m nadal placi (15m podczas woltk). Po miesiacach gry w wowa każde inne mmo wydaje sie byc dużo gorsze, slabsze.
 15. @Frezko Przetłumacz mi to proszę tak jak powinno być :)
 16. > To co mnie zaintrygowało, to bardzo młoda ekipa. Wszyscy wyglądali na mieszczących się > w przedziale 20-30 lat. To bym właśnie nazwał problemem, brak doświadczenia. Dla porównania Kingdom Come tworzą weterani branży.
 17. > Poproszę parametry komputera, dokładny framerate, rozdzielczość i najlepiej SCREEEEENYYY. > Parametry włącznie z ceną. Źródło Windowsa też, bo wątpię, byś grał na Linuksie. Po co karmić trolla... Z takimi ustawieniami na sprzęcie za 1300zł to może grać najwyżej w 1024x768p i 15fps. Sam rok temu kupiłem sprzęt za 4x tyle co on i nie mogę wymaksować (tzn stałe 60fps/1080p) większości nowych gier. 30fps jest, ale co to za życie... :)
 18. Jak coś to Definitive Edition na PC można nabyć za 5-10$ na promocjach :D
 19. @Eternal101 Przeczytaj napis drobnymi literkami w filmiku :) http://www.youtube.com/watch?v=kWSIFh8ICaA&feature=youtu.be
 20. > wezmy za przyklad takie ninja theory i ich dmc... gra jest po prostu genialnie zoptymalizowana, > wyglada bardzo ladnie a studio nie ma na koncie setek gier Jeśli chodzi o wersję PC to port robiło polskie QLOC, nie Ninja Theory.
 21. > Że niby na ten szrot graficzny cztery rdzenie i GeForce GT 650 lub Radeon 6970 o.O Akurat i3 czy GT650 to nie jest jakiś high-end.
 22. BF4 aktualnie 77zł na Originie, jeśli kogoś to interesuje.
 23. > Sony nie popełniło takiego FAILa więc po co ma przewidywać? > Jaki idiota tylko z cb polać LESZ3u No tak, w końcu uszkodzone HDMI to nic takiego, bo przecież gry można uruchamiać, tylko obrazu nie ma :)