cebulowy

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O cebulowy

 • Ranga
  Robotnik
 1. cebulowy

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Z tego co wiem, PayPal u ruskich nie działa. Kupować gifty można, ale tylko z ruskiego IP. Jeżeli, na tym koncie nigdy byś się nie zalogował z innego IP, to o banana raczej ciężko.
 2. cebulowy

  Jakie studia?

  Spotkał się ktoś z czymś takim jak kognitywistyka? Pasuje idealnie do moich zainteresowań. Przeglądam internet i nikt nie potrafi wskazać zastosowania tego tworu. Jest po tym jakaś praca, czy studiuje się to tylko po to, żeby pochwalić się znajomym?
 3. Właśnie umiera mój ukochany GeForce 9800GT. Szukam nowej karty, porównywalnej do poprzedniej. Niestety mam do wydania max 400 zł. Moglibyście coś polecić?
 4. Proszę wymienić jedną ulubioną polską grę. Pierwsza myśl Wiedźmin. Długo musiałem myśleć, zanim wpadłem na to, że Call of Juarez również zrobili Polacy. Potem jeszcze, przypomniał mi się Painkiller. Z telefonu uśmiecha się do mnie ikonka McPixela. Ale po za tym? Nie znam, żadnej polskiej gry. Jak pewnie większość napisałem Wiedźmin 2 i wysłałem.
 5. cebulowy

  Technik-Informatyk

  Gates ukończył tam studia, 30 lat po tym, jak je rzucił. Chociaż pewnie to wyglądało tak "Ja wam zrobię 20 pracowni komputerowych, a wy mi dajcie ten dyplom, ok?"
 6. Dlaczego Hitman Rozgrzeszenie znalazło się w najlepszych pełnych lokalizacjach? Osoby, które nie brzmiały sztucznie, można na palcach jednej ręki policzyć. Zdarzały się również poważnie babole w tłumaczeniu. Nie głosowałem, więc nie mam prawa narzekać, ale jednak ktoś na tego Hitmana głosować musiał...
 7. cebulowy

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Gdy skończy się "stary" termin ważności, gra się połączy z internetem i sprawdzi czy przedłużyłeś PS+, wtedy pojawi się nowy termin.
 8. Ktoś wie, ile dla Cenędzy trwają 2 dni robocze? Wziąłem zniżkę na muve. Było to w czwartek jakoś po południu. Odliczając weekend, te 48 godzin na pewno już minęło. Powinienem się dobijać, czy spokojnie poczekać w nadziei, że do gwiazdki dojdzie?
 9. cebulowy

  iPhone - mobilna rewolucja?

  Już nie mogłem edytować :( Wszystko działa. Czasem najlepszym rozwiązaniem jest odczekanie 15 minut.
 10. cebulowy

  iPhone - mobilna rewolucja?

  Próbuję ściągnąć Curiosity z App Store. Gdy próbuję przez Itunes, wyskakuje błąd połączenia internetowego. Gdy bezpośrednio przez iPhona, wyskakuje nic nie mówiący błąd pobierania. Ktoś ma podobny problem, lub pomysł na rozwiązanie?
 11. cebulowy

  Minecraft

  U mnie działa bez problemu.
 12. cebulowy

  Game Arena - Poznań - Targi

  W sobotę wybieram się do Poznania. Ktoś wie jak w tym roku z biletami? Jeżeli zajadę na miejsce koło 13, to czy bez problemu kupię bilety w kasie? Czy lepiej nie ryzykować i kupić przez internet?
 13. cebulowy

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  O niskim poziomie polskiego rapu... http://youtu.be/xb8s0PMghq8
 14. cebulowy

  Euro Truck Simulator 2 - Temat ogólny

  Właśnie gram! Gra jest świetna. Poprawiono chyba wszystko co nie podobało mi się w pierwszej części. Na razie jestem zakochany i zachwycony. Nie zauważam nawet błędów, jeśli jakieś są. Jeśli ktoś jest niezdecydowany - brać w ciemno! Premiera jutro!