MagicznyKamil

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez MagicznyKamil

 1. Cześć, Mam pytanko o Xbox 360 ver. OPUS z 2008 roku co do ceny używanej konsoli. Mój kolega z pracy ma taką konsole i się okazuje że jego córka nie gra na niej. Kupił ją w 2008 roku, posiada do niej 2 pady i jakieś gry :-). Nie wiem jaka może być cena takiego zestawu i czy się opłaca kupować ten sprzęt, podobno jest on jeszcze podatny na RROD. Sama konsola nie posiada wyjścia HDMI i z tego co mi tłumaczył posiada jakiś component który podłączasz po kablach z chinch''ami do TV. Proszę o pomoc użytkowników konsol Xbox.
 2. Hej, Swego czasu zalałem klawiaturę piwem w swoim PC. Klawiatura działała bez żadnego problemu lecz strasznie się kleiła, zdarzało się że część klawiszy nie odskakiwała po naciśnięciu co bardzo mnie irytowało. Postanowiłem ją wyczyścić nie rozkręcając żadnej z śrubek po to aby nie stracić gwarancji. Powyjmowałem część klawiszy z którymi miałem problem wyczyściłem klawiaturę wodą z ludwikiem oraz wypłukałem ją pod bieżącą wodą z kranu. Klawiatura suszyła się jakieś 2 doby (nawet kilka godzin dłużej) po podłączeniu do komputera zaczęła wariować, gdy otworzyłem pusty dokument tekstowy okazało się że sama wprowadza znaki typu : ffffffffffffdddddd[h5d] itp. Podejrzewam zwarcie, czyli klawiatura nie wyschła do końca tak jak powinna. Czy jeżeli ją wysuszę dokładnie, istnieje szansa na to że zacznie działać normalnie? Nie chciał bym jej stracić bo nie była tania (jakieś 200 zł). PS. Dodam że podświetlenie w klawiaturze działa bez problemu.
 3. MagicznyKamil

  Zalana klawiatura PC [Rozwiązany]

  Hej, Wczoraj usiadłem do klawiatury z odpowiednim osprzętem czyli : - śrubokręt. - ścierka (taka która sprawnie pochłania wodę). - suszarka rozkręciłem klawiaturę i wyjąłem wszystkie części. Okazało się iż na folii z rozrysowanym schematem klawiszy i połączeniach była wilgoć. Zebrałem krople wody ścierką a następnie suszyłem wilgotne miejsca przez jakieś 30 minut. Efekt - klawiatura działa :-) ważne jest tylko aby być delikatnym i nie przesadzić z ciepłym powietrzem z suszarki.
 4. MagicznyKamil

  Już 30 milionów ludzi korzysta z Originu

  Hmm ale czasami trafi się promocja która na prawdę jest sensowna. Przykład: Wyprzedaż Hallowen''owa ... sami zerknijcie.