No-Zer0

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O No-Zer0

 • Ranga
  Robotnik
 1. Gdyby ktoś chciał się zdecydować :D Podaję ceny: - "krzesło" 8 000 Dolarów - Komputer 20 000 zł - Monitor 7 000 zł Cennik potwierdzony przez NVidię, na pierwszych urodzinach ich streamu, które miały miejsce w zeszły piątek w Warszawie.
 2. Tylko warto podkreślić, że PES na PC to jakiś żart i marny port w porównaniu z wersją konsolową. W przypadku FIFY jest o niebo lepiej w tej kwestii. Co prawda dopiero od paru edycji, ale zawsze coś.
 3. Mi też się to nie podoba, ale było napisane, że dostawa 19 maja. Kto brał paczkomat ma już dzisiaj.
 4. Tydzień po spin-offie Star Wars - nie ma błędu autora. Napisał, że chodzi o spin-off, a zgodnie z zapowiedziami twórców filmy ze świata Gwiezdnych Wojen będą wychodzić co roku naprzemiennie (Cześć trylogii, spin-off)
 5. > Tak chodzi mi o tą edycję jeśli cena będzie dużo mniejsza to uważam, że jest ona lepsza > niż EK wiedźmina. Jest droższa, kosztuje 400 zł.
 6. Wg rozkładówki Twich''a powinniśmy już oglądać konferencję na ich kanale. Mają w planach pokaz gry. Miał zacząć się około 1.30, ale jeszcze nie ma. 1.39 - rozmawiają o Dying Light
 7. Przecież Geralt mógł mieć brodę już wcześniej, ale się golił. Projektantom pasował "starszy" Geralt, więc go nie ogolili. Co do samej konferencji i zapowiedzi EK w mojej opinii nie podadzą pełnej zawartości EK. Dowiemy się kiedy ruszy pre-order, poznamy cenę (?). Największą niespodziankę EK poznamy w dniu startu przedsprzedaży (E3 ?)
 8. Będą nie tylko stare Bundle, ale także mają pojawiać się nowe ;)
 9. Jest to możliwe. Przypomnijmy, że identyczna sytuacja miała miejsce w przypadku Batmana. Rocksteady spokojnie robi sobie Arkham Knight na nową/obecną generację, a międzyczasie ukazało się Origins robione na poprzednią generację robione przez WBG Montreal.
 10. > Taki mały OT - coś się dzieje w CDP, zobaczcie strone cdp.pl na FB. Czyżby mieli niedługo > uruchomić pre-ordery trzeciego wieśka? :D Chodzi o coś związane z REDkit. Miecz widoczny na obrazku zostanie przekazany twórcy "Moda miesiąca" w ramach nagrody :) Ma to związek z ich najnowszym "osiągnięciem" (tak napisało CDP.PL na ''fejsbukowym'' profilu) czyli z udostępnieniem REDkit - tak przypuszczam. Myślę, że czeka nas jakiś spory dodatek do W2 :)
 11. W pokazie wykorzystano JEDNĄ kartę GeForce 580, więc i tak lepiej niż jeden Titan jak to było ostatnio.
 12. > "2011 RUF Rt 12 R" - ach te licencje... Ale o co cho... przecież to Porshe 911 przerobione przez firmę RUF