DawidciOverlord

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  78
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DawidciOverlord

 • Ranga
  Przodownik
 1. Wczesny Dostęp to cudowna rzecz, gra jeszcze nie miała premiery pełnej wersji, a sprzedaje się jak świeże bułeczki.
 2. Ciekawy pomysł. Na pewno z chęcią obejrzę ten serial o przeszłości Master Chiefa jak będzie dostępny.
 3. DawidciOverlord

  Resident Evil 7 na horyzoncie. Nowy DMC nieprędko

  Dragon''s Dogma :3 :D Resident z siedmioma częściami już tak tasiemcowo wygląda, oby w końcu ta część była więcej niż dobra.
 4. Długość kampanii nie wygląda źle, grunt, by jakościowo było zadowalająco. Ta nagroda, milion dolarów drogą nie chodzi, w Polsce pewnie nie będzie na ten temat zbyt głośno.
 5. Dodatki ciekawie się zapowiadają, szczególnie ta Yaga. Może jednak się skuszę na Xboxa 360... wolę poczekać na wersję na PC.
 6. Tym bardziej się nie dziwię, jeśli chodzi o cenę z jaką wyskoczyli. Wygląda to świetnie.
 7. DawidciOverlord

  Manga i Anime - temat ogólny

  Ooostatnio anime obejrzałem w ilościach wielkich. Odstrzeliłem Gangstę, który wcale taki dobry nie był. Szczególnie mając na uwadze końcówkę... i na to, że twórcy kolejnej części nie zrobią... upadli czy coś w tym stylu, jeśli dobrze pamiętam. Prison School było tak dziwne, że aż normalne. 5 gości w szkole pełnej dziewczyn i pewna tajemnicza rada, chcąca się ich pozbyć... sytuacji sadystyczno-masochistycznych od groma, śmiechu cała beczka i jestem zadowolony z końca. No i Death Parade... za dużo czekałem z tym anime. Jest naprawdę świetne, a ogółem zbudowanie tego na grze, podczas której na szali stawia się życie jest strzałem w 10 i to dobrze zrealizowanym. A teraz Kiseijuu. Zobaczymy co z tego będzie.
 8. Konkurs mógłby mnie przekonać do wydania pieniędzy, gdybym chciał je wydać na parę gier, a bym się wahał, to prawda :D Ale mimo wszystko sądzę, że lepszymi konkursami są te, w których jedynym wkładem własnym jest kreatywne działanie, ale takich akcji jak ta też nie bojkotuję. Ktoś kto wyda min. stówkę (+ złoży życzenia) będzie miał szansę na całkiem porządną nagrodę. Wydałem na Dark Souls 2: Solar of the First Sin i jak na razie mi starczy zakupów. Jak zacznę zarabiać, to będę kolekcjonować i może nadrabiać...
 9. Zgaduje, że jakoś pójdzie i na moim HD 7790, jak to było przy Wiedźminie 3, ale zobaczymy...
 10. Warlocks według mnie było średnią grą i może samo Kholat nie było genialne, to właśnie na nie bym stawiał. Przyjemnie mi się grało, nie mogę się doczekać co kolejnego zmajstruje IMGN.PRO.
 11. DawidciOverlord

  The Crew: Wild Run na PC z kilkudniową betą

  http://thecrew-game.ubi.com/portal/en-GB/wild-run/register.aspx?time=201510061745304482
 12. To prawda, w takich odświeżonych wersjach przydałyby się poprzednie części. Z chęcią bym zagrał Wojną w Wojnę.
 13. DawidciOverlord

  HoloLens kolejny raz zaskakuje. Tym razem ceną

  Wcale się nie dziwię, skoro ma wyświetlać w taki sposób obraz i jedyne co nam potrzeba to właśnie taki HoloLens. Poczekać parę lat i ceny zejdą.
 14. Kup, by wziąć udział w konkursie. Przygarnąłbym taki stateczek, ale samej gry nie zakupię, choć w becie na pewno wezmę udział.