Czo-olg

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Czo-olg

 • Ranga
  Robotnik
 1. Pogramy w halo 4? Nick: HeavyHel Tag: BUDI Level: 67 bodajże. Postaram się być od 18:00 pojutrze.
 2. Dla Twojej wiadomości Halo 3 jest jedną z najlepszych strzelanek na świecie, a w multi na wszystkich trybach jest średnio 6000 graczy.
 3. A może 11 maja, hmm? ;)
 4. > Można narzekać, ale dzięki takim i innym restrykcją nie ma tam problemu z menelstwem > i bandyctwem. Co więcej jest kultura, u nas to jest wolna amerykanka ze wszystkim i wszędzie. > Może dlatego jest taka różnica kulturowa między Niemcami a Polską, krajem miodem płynącym. > Ktoś coś zrobi głupiego i od razu pałują bez ostrzeżenia. Do paki i do widzenia. U nas > się głaska i rozdaje mandaty a bandziory i małolaty bez kultury się śmieją. Powiedziałbym, > że u nas policja to ministranci. Kiedy ostanio spotkałes jakiegos niemca? P.S. My nie rozpentalismy zadnej wojny swiatowej. Oni chamstwo maja to we krwi.
 5. Cwele zdradziły zakończenie!
 6. Pomocy!!! Mój umysł cierpi!!! Przypomnijcie mi co to dziki gon!
 7. > A może będzie można grać w czasie odwróconym, czyli jak na filmiku - zamiast brnąć do > przodu idziemy w tył XD LOL! Zawsze chciałem zabić kogoś dupą!
 8. Najepsza byłaby Polska w okolicach 1410 roku. Byłaby Żmudź, Malbork, Gdańsk, Jagieło itd. Jeszcze jakby wykorzystali Krzyżaków H. Sienkiewicza,
 9. Czo-olg

  Primordia - recenzja

  > wolę bez ocen, ale 95% czytelników jednak ich wymaga Z kąd masz te dane? :)
 10. > Przestanę czytać u Was newsy za te spoilery :-/ Nigdzie nie można się czuć bezpiecznie... Czyli przez przypadek oznaczyłeś „spoiler”?
 11. polecam skarpetki i piwo :) tata sie ucieszy