K_ard

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  60
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O K_ard

 • Ranga
  Przodownik
 1. K_ard

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Dzięki :) Czyli poczekam sobie do grudnia i może jakiś sklep rzuci taki pakiet razem z konsolą :)
 2. K_ard

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Cześć. Zastanawiam się nad zakupem PS4 między innymi pod kątem Wiedźmina ;) i stąd moje pytanie: czy idzie kupić jakiś zestaw Wiedźmina 3 wraz z dodatkiem Serce Kamienia i Krew i Wino (jeden duży pakiet) czy trzeba sobie go samemu skomponować? Szukałem i jakoś nic takiego nie znalazłem. Nie będę ukrywał, że im taniej, tym lepiej, a takie paczki zawsze był tańsze.
 3. K_ard

  Książki - temat ogólny

  Co prawda to prawda. Sam mam czas na książkę jedynie w pociągu w drodze do i z pracy. Łącznie godzinka z hakiem dziennie. Czasami człowiek by chciał więcej ale zwyczajnie nie ma kiedy.
 4. K_ard

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Jeśli Skyrim synchronizował Ci się ze Steam to na Steam powinieneś mieć zapisy.
 5. K_ard

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Do Skryrima wrócę, ale jak na razie zrobię sobie przerwę. 160 godzin na razie wystarczy :)
 6. K_ard

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Ogólnie poza dokończeniem zadań dla Gildii Złodziei został mi tylko główny wątek :D Gildię złodziei odpuszczę, ale do głównego wątku wrócę, ale kiedyś. Po osiągnięciu 54 poziomu gra robiłą się już nieco nudna.
 7. K_ard

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Znalazłem przyczynę, gra jakimś cudem nie zaliczyła w misji etapu oznaczonego jako 40 i 45. Nie ma też sposobu, aby go zaliczyć. Zatem nie ma sposobu na rozwiązanie tego problemu. Jako że jest to kolejny, bardzo irytujący bug stwierdziłem, że nie ma sensu dalej grać i Skyrim wyleciał z dysku.
 8. K_ard

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Quest ukończyłem i dostałem następny. Po prostu jak idę to po chwili jest tak jakby błysk, następnie obraz stopniowo się ściemnia aż robi się czarny. Postacią mogę chodzić, walczyć, rozmawiać, podróżować za pomocą mapy itp. Mogę wszystko tyle że nic nie widzę. W aktywnych efektach nic nie mam.
 9. K_ard

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Mam ogromny problem. Mianowicie po wykonania zadania Bez słów dla Gildii Złodziei po pewnym czasie tracę wzrok. Nie ważne co bym zrobił bohater i tak ślepnie, co uniemożliwia totalnie grę. Ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić?
 10. K_ard

  Jakie studia?

  Wpisz w google "astronomia studia" i na pierwszej stronie znajdziesz odnośniki do studiów o takim kieruku na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Wrocławskim i na UAM w Poznaniu.
 11. Najwyraźniej fb zmienił sposób w jaki dobiera wyświetlane treści.
 12. Masz dodane miejsce zamieszkania? Znajomy dodał sobie miejsce zamieszkania w Rosji i wyświetlało mu reklamy w cyrylicy ;)
 13. K_ard

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  A ja nie dopadałem innych wersji niż polska ;) Cóż, szkoda, że tak nie jest, bo to było by proste i skuteczne rozwiązanie.
 14. K_ard

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Włączając Skyrim wyskakuje mi takie okno:
 15. K_ard

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Jak uruchamiam Skyrim w wersji Steam to mam do wyboru wersję pełną i kinową. Jeśli odpalę kinówkę to gra jest tylko z polskimi napisami. Dlatego myślę, że z hiszpańskim będzie podobnie.