Impin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  99
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Impin

 • Ranga
  Przodownik
 1. Zrobił coś czego ja bym się chyba nie podjął - respect
 2. Chyba nie widzą. Poza tym w newsie jest chyba błąd - "Dwie nowe rasy Orków i Goblinów". O&G są tak jak w WFB`ku potraktowani jako jedna frakcja. Druga to Druchii czyli Dark Elfy
 3. Widziałem trailer - zapowiada sie klimatycznie
 4. No i właśnie takie pojęcie o różnych rzeczach mają ludzie po drugiej stronie szklanego ekranu. Tekst w stylu "Zabawne, że dopiero teraz widziałam grę i jej sceny seksu na własne oczy. Przed programem pytałam ludzi, co słyszeli na ten temat" świadczy o BRAKU PROFESJONALIZMU. A przyznanie się do takowego uchybienia nie wiem czy nalezy traktować jak obronę przed zaruztami Bioware, czy raczej głupotę...
 5. O Harvestrze nikt nie pamiętał, chyba brutalniejszej gry nie było. A pamięta ktoś taka gierkę na PC`ta jak Carmageddon czy Quarantine?
 6. No i to jest bardzo ciekawe posunięcie MS`oftu. Dlaczego materiały promocyjne, które na wszystkich serwerach są do ściągnięcia za darmo i mają pomóc w promocji gier są dostępne dla srebrnych graczy z opóźnieniem? Bardzo dziwne, to tak jakby reklamy telewizyjne (analogia do trailerów gier) mogli obejrzeć tylko użytkownicy telewizyjni którzy wykupili droższy pakiet?! Chyba MSoftowi powinno zależeć na popularyzacji gier, bo ona pośrednio przekłada się na popyt na konsole... dziwne Co do opłaty za granie to sytuacja jest zrozumiała. Usługa LIVE! jest rozwinięta i stoi na wysokim poziomie. Naturalne jest to, że za komforowe granie trzeba płacić, ale za "reklamówk"i gier hmmmm.... Być może niebawem na targach GC czy TGS za zagranie na konsoli MSoftu trzeba będzie uiścić opłatę.
 7. Impin

  Halo 3 i 300 milionów

  Nie ma sensu udowadniac czy Halo 3 jest hitem czy nie. Na X0 jest to jedyna gierka która była wstanie zdetronizowac GoW pod wzgledem popularnosci w trybie multiplayer. Jednym sie moze podobac innym nie. Wazne że okazała sie hitem, tak jak zapowiadał małomiękki i Bungie czyli że wszyscy którzy kupili ją nie stracili kasy - nie wyrzucili jej na kolejny wannabe must-have. Uważam że w multi nie ma takiego przełomu jaki wprowadziły Gearsy, ale rozgrywka jest nieziemska + epicki single na Legendary.
 8. Bzdura, no ale fakt, padem od PS3 ciezej sie gra w FPS`y niż "S" od X0
 9. Impin

  Lair słabsze niż oczekiwano?

  Pomimo że PS3 nie znajdzie się pod moim TV dosc predko, na razie to miejsce zajmuje X0, kibicuje Lair, bo wg. mnie gierka jest przekozacka. Dziwne info, naprawde dziwne
 10. Impin

  Blue Dragon - zapowiedź

  Absolutny HICIOR!!!Ten tercet twórczy już raz popełnił grę i Chrono Trigger jest po dziś dzień uznawany za milowe osiagniecie w dziedzinie jRPG. Dla mnie must have.
 11. No gierka zapowiada się grubo. Może w końcu PS3 cos pokaze, licze na jakąs konkurencje dla X0 - w koncu. Z werdyktem warto wstrzymac sie do demka. Co do dyskusji na temat Motorstorma, to fakt sprzedaje sie "nie tak jak powinien".
 12. Od kiedy DMC pojawił się na PSX/PS One?? Pierwsze przygody dantego były dopiero na PS2..
 13. Impin

  Microsoft rozgryziony?

  no ale Elite ma juz 120 GB na dysku i ms proponuje by uzywac kilku dysków a swoj gamertag i save`y trzymac na memorce. To am rece i nogi :)
 14. Impin

  PlayStation 3 kozłem ofiarnym?

  Miłem PSX`a pozniej PS2 ale teraz PS3 nie kupie, przynajmniej na razie. Nie ma ona ani jednej gry (zdania odnosnie Motorstorma są podzielone) dla której warto byłoby kupic ten system. Konkurencja - Wii i X0 ma o wiele wiecej do zaproponowania. Przynajmniej na razie. Byc moze sytuacja zmieni się, ale nie wczesniej niż za rok albo półtora. Wydaje mi sie że najmocniejszą bronią PS3 przeciw X0 jest bezawaryjnośc tej pierwszej. Za dwa lata około 60% X`ów kupionych do obecnej chwili pokaże krąg śmierci - mój pewnie też :( Wtedy może nastapic gwałtowan przesiadka na pewny system z (mam nadzije ) sporo biblioteką gier.
 15. No to fakt że edycja jest na wypasie. Moze sam Stalker już nie, ale edycja wypassss