Hikaru007

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  39
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hikaru007

 • Ranga
  Robotnik
 1. Miałem ten numer ale pewnie poszedł na makulaturę bo był zniszczony parę latemu, a tak chciałem przejrzeć kody Co prawda znalazłem jego skana na chomiczku, ale strona z kodami była wybrakowana. Jakby dało jadę poproszę o skana tej strony, ewetułanie przepisanie kodów z tej gierki/gier do pliku tekstowego Bym tego tematu tuaj nie pisał, ale chyba strona tego czasopisma zmieniła swój kierunek a forum usunięto.
 2. Hikaru007

  Soldiers - Ludzie Honoru

  Proszę o pomoc :) 3sierpnia ma mój kumpel urodzinki, i chcę mu kupić Men of Wara I przeglądając ofertę Media Marketu jest redycja Men of war oddział szturmowy Game of the year i Men of War Trylogia. I tu mam pytanie, otóż w samym oddziale szturmowym są dodatki z nowymi mapkami, a czy te zestwy mapek są zawarte w trylogi ?
 3. Doceniam takie gry, ale nie jestem w nie zbyt dobry :P np nie wykorzystuje optymalnej lini przejazdu czy dokonuje zbyt dużo kolizji na innych kierowcach AI.
 4. Hikaru007

  Wargaming przejmuje Gas Powered Games

  YaReX tylko opancerzonego muła jucznego brak
 5. Niech ktoś mi przypomni co to za reklama była że coś tam nauczycielka się pyta a dzieciak że coś urodzić syna bla bla i dotrwać do emerytury.
 6. Hikaru007

  Beyond Divinity - temat ogólny

  Cóż Jeśli chodzi o tą polską wersje, i tam przy uruchamia się pojawia komunikat(już zapomniałem jaki) to raczej nic z tym nie można zrobić, ale 2 miesiące temu mój kumpel kupił z GOGa kolekcje Divinity i tam Beyond hula bez mniejszego problemu.
 7. Ciekawe co z tym nowym M&B bo coś za cicho o nim ?
 8. Hikaru007

  Telefony Komórkowe

  Bo tak wpisująć na google :D znalazłem jego...prośbę o znaleznie pracy na stanowisko kasjera.
 9. Hikaru007

  Telefony Komórkowe

  Jeden z moich kumpli się gdzieś wyprowadził ale mam jego nr koma, a sam raczej mi nie poda nowego adresu jak mi ostatnio mówił zamieszkania :) tak więcz czy domowymi sposobami da się ehem namierzyć ?
 10. Hikaru007

  Gas Powered Games w poważnych tarapatach

  Niech mają za swoje, że sprzedali tak dobrą markę jak Dungeon Sige, Jedynka i dodatek B,Dobrze Dwójeczka i dodatek Nienajgorzej ale ujdzie A Trójka...pfff wolę nie wspominać
 11. Hikaru007

  "Gry psują dzieci" - prasa znów atakuje

  Już to widzę kiedy będą informować grupa graczy powstrzymuje zaplanowany zamach.
 12. Hikaru007

  Windows Seven - Temat Ogólny

  Wiem że to nie ładnie :P Ale czy można dostać się do czyjegoś konta na windowsie 7 bez jego wpisywania i usuwania, :) bo tak na moim kompie są pliczki mojego brata a ja ich nie potrzebuje a nie chce ich usuwać, a tak bym je przeniósł do pena i do jego kompa. W sumie mógłbym prośćić brackiego o udostępnienie kompa na jakiś czas, ale on raczej by nie zgodził się nawet jak do niego dosiąść nie pozwala.
 13. Szkoda po prostu szkoda ale cóż robić jak ta konsola ma mega latek na karku. Owszem mam farta że ją posiadam ale nie za dużo gier, najbardziej mi przypadł Killzone ;) i Shadow the hegehog, ta ostatnia może nie najlepsza ale Shadow to moja ulubiona postać od SEGI a za nim Ristar :P.
 14. Hikaru007

  Minecraft

  Właśnie sobie wczoraj kupiłem, i chyba to najgorszy zakup w moim życiu jeśli chodzi o gry na kompa. Gra strasznie miłosiernie tnie, nawet pod wyłączeniu wszystkiego do minimum, owszem da jakoś grać ale potem tnie i tnie i raz jeszcze tnie, a tak wszystko co mam wtle wyłączone, a na dysku jest 1 terabajt wolnego miejsca. Tak więc nie dziwię się taka słaba grafa a wymagania z kosmosu, już bardziej Terraria jest bardziej wydajna. Nie wiem jakiego mam kompa bo go nie kupowałem, nawet nie wiem gdzie sprawdzić wszystkie podzespoły.