Randall

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  231
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Randall

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Randall

  SimCity (2013) - Temat ogólny

  Kolejny "oszukany"... Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że Blizzard nakłamał twierdząc, że do grania w WoWa musisz być podłączony do sieci. Tymczasem gdyby trochę popracować przy kliencie, również dałoby się grać offline (choć rozgrywka byłaby okaleczona). Od samego początku było wiadomo, że nowe SimCity będzie nastawione na grę w multi: współpracę między graczami i rynek globalny. Dziwi mnie więc ta histeryczna reakcja niektórych graczy.
 2. Randall

  SimCity (2013) - Temat ogólny

  Trzeba poczekać do 21-go marca ( https://help.ea.com/article/simcity-something-extra).
 3. Randall

  SimCity (2013) - Temat ogólny

  Znajdzie się jeszcze miejsce :)? Nick: DashedMoxie.
 4. Randall

  DOTA 2.0 od Valve

  Już nieaktualne :).
 5. Randall

  DOTA 2.0 od Valve

  Gdyby ktoś przypadkiem dysponował zbędnym kluczem i miał ochotę się go pozbyć, to chętnie przyjmę (mój nick na Steam''ie: DashedMoxie). Z góry dzięki :).
 6. Być może nie tyle darmowym miesiącem, co jeszcze "early accessem". Ale do grania po 20-stym trzeba będzie stworzyć subskrypcję.
 7. http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/3424796294?page=1#13
 8. Nie… Problem w tym, że to Ty nie jesteś w stanie zauważyć że wywierasz wpływ na ludzi z krwi i kości, którzy angażują się w rozgrywkę tak podobnie jak Ty (a często pewnie nawet i bardziej). Odnoszę wrażenie, że z jakiejś niewyjaśnionej przyczyny nie umiesz postawić się na miejscu osoby, którą oszukujesz, dzięki czemu nie zdajesz sobie sprawy z konsekwencji i kompletnie bagatelizujesz całą sprawę. Jestem ciekaw, czy zmieniłoby się Twoje zdanie, gdybyś trafił na serwer, na którym wszyscy - bez wyjątku - postępują w taki sam sposób. Wielu ludzi ma tendencję do uważania się za cwanych, ale zawsze znajdzie się ktoś „lepszy”. Nagle zostajesz zmuszony do płacenia sporych pieniędzy (tak, dla przeciętnego gracza to dużo) za loot, który w normalnych warunkach dostałbyś za darmo… Chodzenie po instancjach już zabiera wystarczająco dużo czasu, a szansa na drop większości przedmiotów jest niewielka. Bez podstaw? Czym się różni oszukiwanie ludzi przez kabel, od robienia tego „IRL”? Bez przesady… ale to nie znaczy, że nagle pozwolę sobie na traktowanie innych jak śmiecie, tylko dlatego, że nie stoją bezpośrednio przede mną. Powszechnym zjawiskiem jest to, że internauci czują się bezkarni i nieświadomi swoich czynów, gdy siedzą naprzeciwko monitora. To błąd. Jest różnica między tymi, którym zdarzyło się popełnić coś złego, ale wyciągnęli z tego wnioski, a tymi, którzy nadal popełniają owe „złe uczynki” i nie widzą w tym nic nadzwyczajnego.
 9. Gdybyś tak zwracał uwagę na każdą niedokładność i drążył jej temat w równie uparty sposób, to obawiam się, że nie miałbyś czasu na nic innego :<. Pomyśl przez chwilę: jakiemu promilowi wszystkich graczy różnicę robi 1GB miejsca na dysku?
 10. Randall

  Warhammer Online - forumowa gildia

  Wystarczy wrzucić "Malleus Maleficarum" do wyszukiwarki na WoW Armory, by przekonać się, że nazwa wcale nie jest tak unikalna ;). Z innych, ciekawych np: "The Dominion".
 11. Wszyscy rogale i druidzi po stronie hordy oraz ich partnerzy z aren mają :P.
 12. Faktycznie, nie doczytałem Blue Posta ;)... ale martwi mnie to: "A new Human racial will be tested in its place." Niestety humana - to pewne. Na szczęście są w becie ludzie, którzy starają się dbać o nasze interesy: ( http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=9679403850&sid=2000) Jak widać, Blizzard stara się faworyzować rasę ludzką :P: Human Supremacy (Racial Passive) "The dominance of Humanity is evidenced by having one more racial bonus than normal. Actually, make that two counting this one."
 13. Nie... ponieważ abonament kosztuje 45zł :<.
 14. To, co ostatnio Blizzard wyprawia na testowych serwerach WotLK wprawia mnie w osłupienie. Perception dostało porządnego nerf''a - i bardzo dobrze. Tymczasem "Ludzie" dostają na pocieszenie ogromnego lizaka w postaci nowych raciali: "Every Man for Himself" i "The Fall of Humanity". http://www.wowinsider.com/tag/every-man-for-himself/ Chociaż tyle dobrego, że "Every Man for Himself" dzieli CD wraz z trinketem PvP. Mimo wszystko "Ludzie" dostają wolny slot na kolejny trinket. Poza tym Feign death? Według mnie kompletny absurd. I zaczynają się nerfy dla Ferali... Ja można osłabiać coś, co już jest słabe :P.
 15. Pięknie! Gram Feralem nastawionym przede wszystkim na areny więc dla mnie to wiadomość dnia :D. Niestety, zbyt często się zdarzało, że Perception decydował o wyniku walki :/. Generalnie ta specjalizacja zmieni się niesamowicie w WotLK (pod warunkiem, że wcześniej Blizz nie zacznie nerfować)... Poprawa systemu kalkulacji odległości dla różnych modeli (może wyeliminuje to w końcu "range bug''a"), oraz zmiany w talentach - przede wszystkim ulepszony Furor, Berserk i Infected Wounds. Tylko dlaczego tak późno?!