de_jesus

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O de_jesus

 • Ranga
  Obywatel
 1. Bo te pieniądze mu się po prostu należały!!!1111
 2. Ta, nie ma to jak zamienić jeden monopol na drugi. Dla graczy najlepiej byłoby, aby gra była dostępna na każdej platformie.
 3. de_jesus

  Wiedźmin przeniesie się na rajskie wyspy

  Wieśmin nie jest żadnym albinosem.  
 4. Skończyły się czasy hitów wszechczasów, takich jak WoW, LoL czy inne CS. Fortnite taki nie będzie. Za jakiś czas znudzi się publiczności, jak 99% innych gierek i tyle będzie z tej lokomotywy napędowej sklepu. Ja tam w żadną rewolucję nie wierzę.
 5. Hmm, a kto mi powie, co tam będzie robić ta Fringilla? W książkach pojawia się dosyć późno.
 6. Ja nie wiem, co w tym dziwnego, że chce wyrwać jakieś pieniądze? Jest szansa, to próbuje. Kto by na jego miejscu nie spróbował? Sama kwota oczywiście trochę śmieszna, ale może to tak się właśnie robi, że zaczynasz od najwyższego pułapu, żeby w trakcie ugody uzyskać jak najwięcej. Jeśli zaś chodzi o straty wizerunkowe, to mu pewnie lata koło wąsa, co sobie o nim pomyślą biedne ludki z interneta i bardzo słusznie.
 7. No to super, a może by tak chociaż jedno zdanie o studiu Skybound?
 8. de_jesus

  Antykościelne porno: recenzja filmu Kler

  Stary trick. Wszędzie peany, to ja się poczepiam. Niestety daleko Ci do mistrza Serfina autorze, nie wróżę tylu komentarzy, co pod jego tekstami.
 9. de_jesus

  Recenzja filmu Dunkierka - szczyt nolanyzmu

  O dźwięku mało napisałeś. Na mnie ten element zrobił największe wrażenie. Pomysł na ścieżkę dźwiękową i perfekcyjne pomontowanie tego z obrazem to jest dopiero mistrzostwo i daje jakieś + 200 do klimatu. Generalnie rozumiem Twoje odczucia. Przez chwilę miałem trochę podobne wrażenia, ale po zastanowieniu się doszedłem do wniosku, że to się bierze stąd, że nie dostałem tego, do czego przyzwyczaiło kino. Nowe podejście jest udane, więc zapisuję to na plus i zastanawiam się, czy nie wybrać się do kina ponownie.
 10. To co w końcu lepsze, Age of Decadence czy nowy Torment?
 11. "Wszyscy pamiętamy postacie z Baldur''s Gate, prawda? Grając dzisiaj i starając się nie poddawać wspomnieniom, trudno jest zrozumieć dlaczego." Tutaj trochę nagiąłeś fakty. Owszem postacie z BG1 to tak beznadziejne kukły, że nawet golem mojego nekromanty z Diablo 2 był mi zawsze bliższym kompanem. Jednak postacie z całej serii Baldur''s Gate to już inna bajka, były naprawdę ciekawe i pamiętam(y) je dzięki wspaniałej części 2! To ta gra wprowadziła relacje w drużynie na inny poziom i to od niej się wszystko zaczęło. Dlatego pamiętamy Minsca, Jaheirę, i nawet Imoen. Pierwsza część niewiele ma z tym wspólnego.
 12. Jestem tu nowy i znalazłem się tu głównie dla recenzji jednego z redaktorów. Wcześniej olewałem wygląd głównej strony, klikałem sobie w recki i publicystykę i było ok. Teraz jest ogromny burdel jeśli chodzi o nawigowanie i potrzebuję 3 kliknięć, żeby trafić tam gdzie chciałem. Nie podoba mi się to, poza tym, to że w ogóle znalazłem możliwość tego 3 kliknięcia, jest zasługą wyłącznie mojej anielskiej cierpliwości. Za duży chaos, zbyt niewygodny dostęp do poszczególnych działów. Ta strona jest po prostu nieprzyjazna. Czy przycisk: zobacz wszystkie z tej kategorii, napradę musi być aż tak schowany? Z całym szacunkeim to co polecacie, nie zawsze jest tym, co mam ochotę czytać.
 13. de_jesus

  The Walking Dead - Temat Ogólny

  Chociaż i ja uważam tę grę za zajebistą i wyjątkową, to jednak odradzam ponowne przechodzenie. Wybory w tej grze to iluzja i zdecydowanie lepiej w niej żyć, niż obnażyć jak niewiele zmieni to, że wybierzemy coś tak czy tak.
 14. Trzeba było wyjaśnić na początku co to są narkotyki, bo jak widać nie każdy tutaj wie. Bo ani tutaj nie mają nic do rzeczy żadne normy prawne, ani szkodliwość, ani też możliwość uzależnienia się. A tekst całkiem przyjemny i rzeczywiście dziwne, że się znalazł na tym portalu. ;) No ale oby więcej takich.